23 Ağustos 2014 Cumartesi

3. Lig’de 2014-2015 sezonun ilk hafta maçlarının programı açıklandı.

3.LİG’DE 1.HAFTANIN PROGRAMI AÇIKLANDI

 

Türkiye Futbol Federasyonu’ndan (TFF) yapılan açıklamaya göre, 3. Lig’de tamamı 7 Eylül Pazar günü oynanacak 1. hafta maçlarının programı şöyle:

 

3.Lig 1.Grup 1.Hafta

 

16.00 Kırıkhanspor-Tutap Şekerspor (Kırıkhan Şehir)

 

16.00 Sebat Proje Trabzon Akçaabat-Gaziosmanpaşa (Akçaabat Fatih)

 

16.30 Adliyespor-Niğde Belediyespor

 

16.30 Manavgatspor-Tuzlaspor (Evrenseki)

 

16.30 İstanbulspor-Çatalcaspor (Bahçelievler İl Özel İdare)

 

16.30 Zonguldak Kömürspor-Batman Petrolspor (Karaelmas Kemal Köksal)

 

16.30 Kızılcabölükspor-Çorum Belediyespor (Doğan Seyfi Atlı)

 

16.30 Darıca Gençlerbirliği-Bursa Nilüferspor (Darıca İlçe Stadı)

 

17.00 Tire 1922 Spor-Bozüyükspor

 

3.Lig 2. Grup 1.Hafta

 

16.00 Arsinspor-Derincespor (Arsin İlçe)

 

16.00 Sivas 4 Eylül Belediyespor-Erzincan Refahiyespor (Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)

 

16.30 Sancaktepe Belediyespor-Yeni Diyarbakır (Sancaktepe Belediye)

 

16.30 Gölcükspor-Dardanelspor (Gölcük Şehir)

 

16.30 68 Yeni Aksarayspor-Payas Belediyespor 1975

 

16.30 Maltepespor-Kemer Tekirovaspor (Maltepe Hasan Polat)

 

16.30 Halide Edip Adıvarspor-Çankırıspor (Vefa Stadı)

 

17.00 Yeşil Bursa-Denizli Büyükşehir Belediyespor

 

17.00 Çine Mardanspor-Eyüpspor (Adnan Menderes)

 

3.Lig 3. Grup 1.Hafta

 

16.00 Bayburt Grup Özel İdare-FBM Makina Balçova Yaşamspor

 

16.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Ayvalıkgücü Belediyespor (Erzurum Kazım Karabekir)

 

16.00 Erzin Belediyespor-Etimesgut Belediyespor (Burhanettin Kocamaz)

 

16.30 Silivrispor-Anadolu Üsküdar 1908 Spor (Silivri)

 

16.30 Ankara Demirspor-Kayseri Şekerspor (Ankara Cebeci İnönü)

 

16.30 İstanbul Güngörenspor-Sakaryaspor (Mimar Yahya Baş)

 

16.30 Beylerbeyi-Van Büyükşehir Belediyespor (Beylerbeyi 75. Yıl)

 

17.00 Orhangazispor-Bergama Belediyespor (Orhangazi İlçe)

 

20.00 Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor-Sandıklıspor (12 Şubat)

 

Öte yandan, 1. Grup’ta Adliyespor-Niğde Belediyespor, Tire 1922 Spor-Bozüyükspor, 2. Grup’ta 68 Yeni Aksarayspor-Payas Belediyespor 1975, Yeşil Bursa-Denizli Büyükşehir Belediyespor, 3 Grup’ta ise Bayburt Grup Özel İdare-FBM Makina Balçova Yaşamspor karşılaşmalarının oynanacağı statların daha sonra federasyon tarafından ilan edileceği açıklandı

Haber Resim Galeri

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

18 Nisan 2018 Çarşamba
Rizespor Hikmet Karaman'a çok tepkili
18 Nisan 2018 Çarşamba
Ankaragücü'ne moral ziyareti