30 Mart 2012 Cuma

 

AHMET ÖZER ANKARA’DA SPOR BAKANLIĞINDA

Marka Futbol Yönetim Kurulu Başkanımız Ahmet Özer  Ankara’da, Gençlik ve spor bakanlığında Ankara’da Spor Bakan Yardımcısı Sayın Doçent Doktor Yusuf Tekin’i makamında ziyaret etti.



Spor Adamı Ahmet Özer’i makamında ağırlayarak üst düzey röportajları gerçekleri gün yüzüne çıkartması ve Türkiye’de bir ilke imza atacak 3.Ligden Süper Lige kadar ödül töreni içinde ayrıca tebrik etti.



Türkiye’nin 1 Numaralı Sitesi Marka Futbol Resmi Sitesi’ni tüm spor camiası gibi beğenerek takip ettiğini vurgulayan Spor Bakan Yardımcısı Sayın Doç. Dr. Yusuf Tekin, Türkiye’nin dört bir yanına köşe bucak gidip, özellikle büyük kulüp küçük kulüp ayrımı yapmadan  kulüplerin sesi ve soluğu vede onların sorunlarını öne çıkarttığı içinde başta yönetim kurulu başkanımız Ahmet özer olmak üzere tüm Marka Futbol ekibini üstün  faydalı çalışmalarından ötürü kutladı.



Marka Futbol Yönetim Kurulu başkanımız spor adamı Ahmet özer Ankara’da temaslarını sürdürüyor. Muhtemelen şu dakikalarda Spor Bakanımız Sayın Suat Kılıç ile görüşme halindeler.



HABER : MARKA FUTBOL YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI ENVER ARSLAN

www.markafutbol.com

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

12 Ocak 2019 Cumartesi
Giresunspor yeni stadına kavuşuyor
12 Ocak 2019 Cumartesi
Aykut Demir'e af çıktı
12 Ocak 2019 Cumartesi
Eskişehirspor dağılma sürecinde