08 Haziran 2012 Cuma

İZMİR’İN İSYANDA MARKA FUTBOL'DA YANINDA

Tarihi çınar İzmir Alsancak stadını yıkmak istiyorlar, Altaylısı, Göztepelisi, Karşıyakalısı, Altınordu’su  ve İzmir ayakta Türkiye’nin 1 Numaralı Futbol Sitesi  www.markafutbol.com Marka Futbol ’da hep destek tam destek yanlarında. 9 Haziran Cumartesi  İzmir’de  Büyük yürüyüş gerçekleşecek…Altay taraftarların toplu isyanı ise şöyle:


100 yıllık Alsancak Stadımızı elimizden alıp yerine AVM yapmak istiyorlar. Bir sonraki adımda şu anda Göztepe altyapısının kullandığı tek tesis olan Gürsel Aksel Stadı´nı da alacaklar. Çünkü merkezde kalan bu son alanların değeri yüksek ve onlar için sadece birer değerli arsa.

Statlar ve taraftar ise değerli yerleri işgal eden, şehrin dış bölgelerine sürülmesi gereken, gereksiz/değersiz varlıklar.

İzmirli taraftarlar olarak, bir araya gelerek bu sürece tepkimizi göstermeye ve statlarımızı kurtarmaya çalışıyoruz. İlk olarak 3 Haziran pazar günü bir basın açıklaması yaptık.

9 Haziran cumartesi günü de ortak bir taraftar yürüyüşü gerçekleştiriyoruz.

Türkiye´deki diğer taraftar gruplarının desteği hem bize moral ve güç katacak, hem de tüm ülkede taraftarların ortak sorunlarına dikkat çekecek ve ortak bir duruş sergileyebildiğimizi gösterecektir.

Altay isyanına tüm İzmir ve olayı duyan  Türkiye’deki futbolseverler  seferber oldu. Akın akın Cumartesi günü Türkiye’nin dört bir köşesinden  Her takımdan taraftarlar gelip İzmir’de büyük yürüyüşe destek verecekler. Gücünü Halktan tarafsız ilkeli Türkiye’nin 1 Numaralı Futbol Sitesi www.markafutbol.com Marka Futbol ‘da hep destek tam destek yanlarında. Marka Futbol diyor ki  ’’Alsancak Stadyumu tarihtir yıkılamaz’’

HABER : MARKA FUTBOL  OKTAY CANSEVER / İZMİR
www.markafutbol.com


 

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

14 Şubat 2019 Perşembe
Denizlispor'da şok istifa
14 Şubat 2019 Perşembe
Altay seri galibiyetler peşinde