16 Mayıs 2013 Perşembe

ANKARASPOR KAFİLESİ KAZA GEÇİRDİ


Ankaraspor Kulübü kafilesini taşıyan otobüsün devrilmesi sonucu meydana gelen kaza,tüm takımı yasa boğdu.

Genel Menajeri Ender Yurtgüven, altyapı teknik heyetini taşıyan otobüsün Afyonkarahisar'ın Sandıklı ilçesinde karıştığı kazaya ilişkin, üzüntülerini anlatmaya kelimelerin yetmediğini söyledi.

Yurtgüven, yaptığı açıklamada, Muğla'nın Fethiye ilçesinde düzenlenen 2012-2013 Futbol Sezonu A2 Ligi finalini kazanarak, Türkiye şampiyonu olan takımlarının altyapı teknik kafilesini taşıyan otobüsün Afyonkarahisar'ın Sandıklı ilçesinde kazaya karıştığını hatırlattı.

Kazada Ankaraspor'un altyapı malzemecisi
Sabri Sarıksız'ın (48) hayatını kaybettiğini, 17 yaş altı teknik sorumlu Semih Tur (49), altyapı kaleci antrenörü Levent Gönün (47), 16 yaş altı teknik sorumlusu Mehmet Volkan Arat (37) ile 14 kişinin yaralandığını anlatan Yurtgüven, şunları söyledi:

"Üzüntümüzü anlatmaya kelimeler yetmiyor. Söz tükendi. Söyleyecek ne kaldı ki. Hayatını kaybeden arkadaşıma Allah'tan rahmet diliyorum. Yaralı arkadaşlarımızın ise bir an evvel sağlıklarına kavuşmalarını temenni ederim. Çok üzgünüz."

Yurtgüven, yaralıların, Afyon Kocatepe Üniversitesi Ahmet Necdet Sezer Uygulama ve Araştırma Hastanesi ile Afyonkarahisar Devlet Hastanesin'de tedavilerinin sürdüğünü sözlerine ekledi.

Haber Resim Galeri

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

15 Ağustos 2018 Çarşamba
Metin Akçevre"den Gaziantespor’a vefa
15 Ağustos 2018 Çarşamba
Phillip Cocu Benfica”ya elendik çünkü ?
14 Ağustos 2018 Salı
Kayserispor 3 Puanla başladı
14 Ağustos 2018 Salı
İstanbulspor-Afyonspor: 4-3