01 Nisan 2017 Cumartesi

Süper Lig'in 26. haftasında Antalyaspor kendi sahasında Kayserispor'u ağırladı. Maça Fırat Aydınus'un gösterdiği kırmızı kartlar ve iptal ettiği sarı kart damgasını vurdu.


ANTALYA-KAYSERİ MAÇINDA ORTALIK KARIŞTI

Mücadelenin 35. dakikasında Antalyaspor'da El Kabir, Erkan Kaş'ın müdahalesi ile bir anda yerde kaldı. Hakem Fırat Aydınus faul kararı verdi. Pozisyona faul kararı verilmesine sinirlenen Erkan tepki olarak topu sert bir şekilde reklam panolarına vurdu.
Bu dakikadan sonra ortalık bir anda karıştı. Charles'ı iten ve sözlü tartışmaya giren Erkan Kaş, yardımcı hakemin uyarısı ile kırmızı kartla cezalandırıldı. Hakeme itiraz etmek için her iki takım oyuncuları da olayın yaşandığı bölgeye toplandı. İki ekipte de sinirler gerilince kısa süreli tartışmalar yaşandı.

Fırat Aydınus ilk olarak olaylarla ilgili olmamasına rağmen Danilo'ya sarı kart gösterdi. Yardımcısının uyarısı ile onu iptal eden ve Charles'a iki kez olaylara karışması nedeniyle üst üste iki sarı kart gösteren Aydınus böylece yeşil sahalarda görülecek ender kararlardan birine imza atmış oldu.

Aydınus ve yardımcısının kararları ile iki ekipten de birer oyuncu kırmızı kartla oyun dışında kalmış oldu.

 

Haber Resim Galeri

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

12 Mayıs 2019 Pazar
Beşiktaş başkanını seçti
12 Mayıs 2019 Pazar
Emre Akbaba en az 10 ay sahada yok
12 Mayıs 2019 Pazar
Ali Koç : Futbolun kara gecesi