12 Ekim 2018 Cuma

Aslıhan Doğan Turan Arda Turan’a sahip çıktı! “Yuvamı yıkmam”…

HİÇ KİMSE AİLEME ZARAR VEREMEZ

Geçtğimiz yıl milli takım uçağında gazeteci Bilal Meşe'yi yumrukla darp eden futbolcu Arda Turan, bu kez şarkıcı Berkay'ın eşine sarkıntılık ettiği ve yaşanan kavgada Berkay'ın yumrukla burnunu kırdığı ortaya çıktı.


 

Berkay’ın eşi Özlem Ada Şahin’in “Beni taciz etti, eşim de o anlara şahit oldu. Çıkan kavgada eşimin burnunu kırdı” diye suçladığı Arda Turan’ın hamile eşi Aslıhan Doğan: Mutsuzlukla beslenen hazımsızlara istediklerini vermem. Hiç kimse aileme zarar veremez.

Geçtiğimiz salı Gizli Kalsın adlı gece kulübünde ünlü futbolcu Arda Turan ve şarkıcı Berkay arasında yaşanan kavga, magazin gündemine bomba gibi düştü. Yumrukların konuştuğu gecede, Turan, Berkay'ın burnunu kırdı.


Olayın ardından eşi Özlem Ada Şahin ve arkadaşları tarafından hastaneye götürülen Berkay'ın burnunda 15 kırık olduğu tespit edildi. Ünlü şarkıcı, hemen ameliyata alındı.

Berkay'ın eşi Özlem Ada Şahin, yaptığı açıklamada Turan'ın, kendisini "Çok güzelsin, evli olmasam seni kaçırmazdım" diyerek taciz ettiğini, eşinin bu duruma şahit olduğunu iddia etti. Yaşanan gerginlik sonrası Turan'ın, eşine kafa atıp burnunu kırdığını, ünlü futbolcu hakkında hukuki işlem başlattıklarını belirtti.

SABRIM ÇOK DENENDİ

Yaşananların ardından Arda Turan ise "Basit bir tartışmanın yaşandığı doğru ve tartışmanın sebebi bir namus konusu gibi gösteriliyor. Her iki tarafa da geçmiş olsun" dedi.

Turan'ın açıklamasının ardından gözler, ünlü futbolcunun hamile eşi Aslıhan Doğan'a çevrildi. Doğan, Instagram'da yaptığı açıklamada şunları söyledi:

"Yaşanmışlıklarıyla her daim olgunlaşmış bir insan, yetiştirilme şeklinden ötürü aile kavramının ne olduğunu iyi bilen bir evlat, tahmin edilenden çok daha güçlü bir kadın ve en önemlisi bir anne adayı olarak yazıyorum. İlişkimin ilk gününden evliliğimin bugününe kadar ne kadar saçmalık varsa önüme sunuldu. Farklı amaçlara hizmet eden, beni sosyal platformda eleştirmeyi kendinde hak gören ve maalesef mutsuzlukla beslenen hazımsız insanlarla karşılaştım. Sabrım birçok kez denense de, bugüne dek kimseye istediğini vermedim. Yazılıp çizilen hiçbir şey ve hiçbir üçüncü şahıs, bana ve aileme zarar verebilecek nitelikte değil; bilmenizi isterim."

15 GÜN SONRA SAHNEYE ÇIKABİLİR

 

Arda Turan'la yaşanan kavga sonrasında burnu 15 yerinden kırılan Berkay'ın ameliyatı iki saat sürdü. Operasyonun ardından şarkıcının doktoru Doç. Dr. Erdem Güven, "Burnu yana doğru kaydıracak şekilde kırıklar vardı. Burnu eski görüntüsüne kavuşturduk. 10-15 gün sonra sahnelere dönebilecek" dedi. Dostları ünlü şarkıcıyı hastanede yalnız bırakmadı.

Berkay'ı ziyaret eden Demet Akalın, "Turan'ı görseniz ne dersiniz?" sorusuna, "Bir şey denmez buna, ne diyeceksin ki!" diye yanıt verdi.

Fettah Can, "Olmaması gereken iki isim, çok şaşırdık", Murat Dalkılıç ise "İkisi de dostumuz. Böyle bir şeyin olmasını istemezdik ama Berkay iyi" dedi.

Hakan Altun ise şu yorumu yaptı: "Bana milyon kötülük say deseniz asla böyle bir şeyin olacağını söyleyemezdim."

BURAK YILMAZ : ARDA TURAN'IN YANINDAYIM'

 

Olay gecesi Arda Turan'ın yanında olan Burak Yılmaz, önceki akşam Etiler'deydi. Yılmaz, kavgayla ilgili sorulara şu yanıtı verdi: "Arda benim en yakın arkadaşım. Tabii ki bu süreçte onun yanında olacağım. Dün bütün gün bir aradaydık."

 

Haber Resim Galeri

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

25 Mayıs 2019 Cumartesi
Çorumspor 2.Lig'de
25 Mayıs 2019 Cumartesi
Ergene Velimeşespor 2.Lig'de
25 Mayıs 2019 Cumartesi
Vanspor 2.Lig'de
25 Mayıs 2019 Cumartesi
Başakşehir ilk transferini yaptı