14 Haziran 2017 Çarşamba

1.Lig ekiplerinden Balıkesirspor’da ekonomik sorunları aşamadığı için yönetim olağanüstü genel kurul kararı aldı.

BALIKESİRSPOR’DA YÖNETİM ÖNEMLİ ADIMLAR ATIYOR

Balıkesirspor’da ekonomik sorunları aşamadığı için olağanüstü genel kurul kararı alan yönetim, kadroyu korumak için önemli adımlar attı.

Başkan Feyyaz Çiftçi, alacakları yüzünden TFF’ye başvurarak kulübe ihtarname gönderen Abdulkadir, Mehmet Boztepe,  Nizamettin, Glumac ve Doğa'nın paralarını yatırıp, gelecek sezon için anlaşmaya vardıklarını açıkladı. Kiralık oyunculardan Furkan ve Uğur Aygören'i de takımda tutacaklarını söyleyen Çiftçi, sakatlıkları nedeniyle geçen sezon fazla oynama şansı bulamayan Muhammet Ali ve Oğuz'un da yeni sezonda kadroda yer alacağını kaydetti.

Başkan Çiftçi, alacakları olmasına karşın kulübe ihtarname göndermeyen kaleci Vukovic, Ketheovama ve Burak Çalık’ın paralarını ödeyip takımda kalmalarını sağlayacaklarını belirterek, "Cüneyt Köz'le de sözleşmeyi yenilemek istiyoruz. Taraftarımız rahat olsun. Kadromuzu koruyacağız. Bunun için üzerimize düşen sorumlulukları yerine getirmeye devam edeceğiz.  Balıkesirspor önümüzdeki sezon yine bu ligin iddialı takımlarındaın biri olacaktır" diye konuştu. Feyyaz Çiftçi oyuncuların alacakları ile ilgili sorunları çözdükten sonra kongre tarihini açıklayacaklarını sözlerine ekledi.

Haber Resim Galeri

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

10 Aralık 2018 Pazartesi
Ersun Yanal Fenerbahçe'de
10 Aralık 2018 Pazartesi
Kasımpaşa'ya Kayserispor dur dedi
10 Aralık 2018 Pazartesi
Ankaragücü-Başakşehir: 0-1
10 Aralık 2018 Pazartesi
Gazişehir Gaziantep-Balıkesirspor: 0-2