06 Kasım 2018 Salı

BEŞİKTAŞ’A YENİ BİR VİZYON ŞART

Beşiktaş takımı, efsane kadrosunun artık misyonunu tamamladığını düşünüyorum, Genç vede dinamik bir kadro kurmanın tam zamanı. Burada cesur bir karar almak Sart .Peppe ,Adriano , Atiba, hatta Quresmaya teşekkür edip yollar ayrılmalı. Daha genç vede dinamik bir kadro oluşturulmalı .Forvete de  kaliteli oyuncular alınmalı. Beşiktaş kurtuluş reçetesi , öz kaynak düzeni ile birlikte, Avrupa’daki gurbetçi oyuncular güzel bir kombinasyon la , geleceğe daha umutla bakılabilir.

Serpil Hamdi Tuzun vede Adnan Dinçer’le birlikte nasıl , Metin ,Ali Feyyazlar , Rızalar, Ziyalar yetiştirip efsane kadro oluşturulduysa ayni şekilde sistemli bir çalışmayla ayni basari yakalanabilir ,,, Beşiktaş takımın Mali tablosu bu kadar kotuyken, öz kaynak düzeni en iyi çözümdür.

İki yıl üst üste şampiyon olduktan sonra gecen seneki başarısızlıktan sonra , tekrar ayağa kalkıp, Gelecek 10 yılla damgasını vuracak bir kadro kurup tarihi zaferlere neden koşulmasın, şimdiden bunun hazırlıkları yapılmalı, planlamalar bu şekilde olmalı.


Burada yönetimin alacağı cesur kararlar vede uygulamalar la birlikte, teknik yönetim le uyumlu şekilde çalışılıp sonuç alınabilir .. Aksi takdirde sonuçlar hüsran olur.

Kartallı günler.


 

Haber Resim Galeri

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

06 Temmuz 2019 Cumartesi
Ahmet Akcan Sarıyer'de
03 Temmuz 2019 Çarşamba
Baş Komutan Giray Bulak Boluspor'da
03 Temmuz 2019 Çarşamba
Galatasaray transferde şahlandı