19 Ocak 2018 Cuma

BEŞİKTAS İKİNCİ DEVREDE BU LİGİN FAVORİSİ

Beşiktaş’ımız, bu ligin en güçlü favorisi ,Cenk Tosun’nun gidisin rağmen, forvetde yaşanılan bir sıkıntı vardı . İkinci yarıda Negredo hazir olacak, ilik devre Negredo’nun uyum sorunu göze çarptı.

Gayet doğal her şeyi ile farklı olan İspanya , demografik özellikleri vede farklı yasam tarzından gelen bir futbolcunun hemen her şeye alışıp sahada süper bir performans göstermesi oldukça iyimser yaklaşımıdı.  Cok şükür ki Negredo gollerini sıralamaya başladı .

Ikinci yari daha iyi olacağı kesin,, Son iki yılın Şampiyonu bu yıllki çekirdek kadronun gösterecekleri Performans tabiî ki etkili olacak, QURESMA, TALISCA, ATIBA, VIDA, BABEL, OGUZHAN , TOLUNAY, TOSIC , MEDEL ,iste bu oyuncu kalitesi Besiktaşı zafere götüreçek bir kadro ,, Yeni gelen Forvetlerde takıma katkı sağlayacağına göre hiç bir sıkıntı yok.

Ilk devredeki yoğun , Avrupa maç trafigide olmayacağına göre KARA Kartal ,, lige önce konsantre olacak , seri galibiyetlerle 6 puanlık fark kapanacak .. Besiktasimiz bu ligin en iyi takimi olaraktan yine şampiyonluğu kucaklayacağına Cani gönülden inanmaktaydım, haydi KARA KARTAL Yeni zaferlere.

Haber Resim Galeri

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

14 Şubat 2019 Perşembe
Denizlispor'da şok istifa
14 Şubat 2019 Perşembe
Altay seri galibiyetler peşinde