23 Aralık 2017 Cumartesi

3.Lig 1.Grup ekiplerinden Bingölspor’da teknik direktör Ali Beykoz görevinden ayrıldı.

ALİ BEYKOZ GÖREVİNDEN AYRILDI


Teknik direktör Ali Beykoz, Bingölspor’daki görevinden ayrılığı ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

İşte Ali Beykoz’’un açıklamaları…

Ailem ile yapmış olduğum görüşme ve aldığımız ortak karar neticesi ile çok sevdiğim ve çok güzel günler yaşadım Bingöl spor’umuzdan üzülerek ayrılma kararı aldım.


Büyük bir gururla görev yaptığım Bingöl sporumuza, geçtiğimiz sezon son 7 maç kala göreve geldim.

Bildiğiniz üzere göreve başladığımda tüm otoriteler Bingöl sporumuzun küme düşmesine kesin gözü ile bakıyorlardı.

Başkanımız,yönetimimiz, taraftarımız ile kenetlenerek ve d
e hiç bir maçı kaybetmeyerek ligde kalma başarısı göstermiştik.

Bu sezon başı da Bingöl sporumuzla yeniden anlaştım lige çok büyük zorluklarla başladığımız, ligin ilk maçı olan Çatalca spor maçına nasıl çıktığımız hepinizin malumudur.

Bingöl sporumuzun başında bugüne kadar 25 resmî maça çıktım sadece 5 mağlubiyet aldık sahamızda oynadığımız hiçbir maçı da kaybetmedik ve taraftarımızı da sahamızdan boynu bükük olarak ayırmadık.


Düzce spor ile oynadığımız maçtan sonra Reşat başkanımla görüşerek ayrılmayı talep ettim ancak başkanımızın da telkinleriyle ilk yarının bitmesini bekledim.Ankara’da oynadığımız ilk yarının son maçı olan Altındağ maçında berabere kalarak ilk yarı sonunda 22 puan aldık ve 
Play-Off’un 4 puan gerisinde ilk yarıyı tamamladık.İnanıyorum ki ; takımımıza yapılacak 4-5 takviye ile ikinci yarı fikstür avantajımızda göz önüne alındığında takımımız çok rahat şekilde Play-Off oynayacaktır.

Bingöl sporumuzu daha iyi yerlere taşımak,taraftarımıza ve camiamıza layık olabilmek adına her gün sabah 9:00 akşam 22:30 arası aralıksız mesai harcadım.2-3 ay evime bile gitmediğim zamanlar oldu buradan ayrılırken mevcut şartlar dahilinde Bingöl sporumuz için elimden gelenin en iyisini yaptığımı düşünüyorum.

Büyük bir gururla 9 aydır görev aldığım ve Bingöl’de olduğu sürede desteklerini esirgemeyen değerli Valimiz Ali Mantı’ya Oyuncularıma,Bingöl sporumuz için emek ve mesai harcayan herkese,beni yalnız bırakmayan dostlarıma ve destek olan taraftarıma teşekkürlerimi sunuyorum.

Bir paragrafta çok saygı duyduğum,hayatımda unutamayacağım anıları biriktiren ve gönlümün en üst köşesinde yeri bulunan Değerli Başkanım Reşat Yılmaz’a çok teşekkür ediyorum.Naçizane fikrim Bingöl sporun daha iyi yerlere gelmesi için başkanımız Reşat Yılmaz’ın görevinin başında kalması ve gereken desteğin kendisine sağlanmasıdır. Hepinize en derin saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

 

Haber Resim Galeri

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

25 Mayıs 2019 Cumartesi
Çorumspor 2.Lig'de
25 Mayıs 2019 Cumartesi
Ergene Velimeşespor 2.Lig'de
25 Mayıs 2019 Cumartesi
Vanspor 2.Lig'de
25 Mayıs 2019 Cumartesi
Başakşehir ilk transferini yaptı