24 Ocak 2018 Çarşamba

1. Lig takımlarından Boluspor, Bolu Belediyesi tarafından hediye edilen takım otobüsünü teslim aldı…

BOLUSPOR’A YENİ TAKIM OTOBÜSÜ

 

Bolu Belediye önündeki Demokrasi Meydanı'nda düzenlenen devir teslim törenine, Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Kulüp Başkanı Necip Çarıkçı, yönetim kurulu üyeleri, teknik direktör Sait Karafırtınalar ve futbolcular ile çok sayıda taraftar katıldı.
 

Alaaddin Yılmaz, törende yaptığı konuşmada, küçük şehirlerdeki takımların çok özel olduğunu kaydederek, "Onun için Bolu'da da Boluspor çok özeldir. Bizler şehirleri idare ediyoruz. Şehri geleceğe taşıyoruz. Bir dünya kenti oluşturmak için gayret ediyoruz. Şehrin tanıtımında, geleceğe taşınmasında şehir takımının çok önemli bir özelliği var. Bolu'da belki herkesin birleştiği, önemli konulardan biri de Boluspor." ifadelerini kullandı.
 

Boluspor'un uzun yıllar Süper Lig'de mücadele ettiğini anımsatan Yılmaz, artık şehirde yaşayan herkesin Boluspor'un Süper Lig'e çıkma beklentisi içinde olduğunu aktardı.

Yılmaz, konuşmasının ardından yeni takım otobüsünün temsili anahtarını Necip Çarıkçı'ya teslim etti.


 

Necip Çarıkçı, Yılmaz ile 14 yıldır Boluspor'un daha iyi yerlere gelmesi için çalıştıklarını belirterek, "Boluspor'un 2004 yılındaki durumu herkesçe malum. Bu 14 yılda bütün başarıları başkanımızla beraber elde ettik. Boluspor Kulübüne şampiyonluklar, play-off'lar, tesisler, altyapı yatırımları ve gelir kaynakları kazandırdık. Bugün de otobüsümüze kavuşmuş durumdayız. Bu konuda da bize destek olan herkese teşekkür ediyoruz." şeklinde konuştu.

Boluspor'da kafaları meşgul edecek çok fazla konu kalmadığını dile getiren Çarıkçı, bundan sonra altyapı ve tesisleşmeye daha çok önem vereceklerini sözlerine ekledi.
 

Devir teslim töreninin sonunda katılımcılar takım otobüsünün önünde hatıra fotoğrafı çektirerek, otobüsü inceledi.
 

Haber Resim Galeri

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

14 Şubat 2019 Perşembe
Denizlispor'da şok istifa
14 Şubat 2019 Perşembe
Altay seri galibiyetler peşinde