27 Ekim 2017 Cuma

Boluspor, teknik direktör Sait Karafırtınalar ile sezon sonuna kadar anlaştı.

SAİT KARAFIRTINALAR BOLUSPOR’DA

 

Kulüp binasında düzenlenen imza törenine Boluspor Kulübü Başkanı Necip Çarıkçı, teknik direktör Sait Karafırtınalar, yöneticiler ve basın mensupları katıldı.

Çarıkçı, burada yaptığı konuşmada, teknik direktör Fuat Çapa ile yolları ayırdıktan sonra teknik direktör arayışlarının olduğunu, yapılan görüşmeler sonucunda Karafırtınalar ile sezon sonuna kadar geçerli anlaşma yaptıklarını söyledi.

NECİP ÇARIKÇI ALTINORDU MODELİNE DÖNÜYORUZ

Karafırtınalar'ın Buca ve Altınordu modelinin teknik direktörü olduğunu ifade eden Çarıkçı, "Boluspor Kulübünün yavaş yavaş altyapısını Altınordu modelinde getirmesi gerektiğini söylemiştim. Bu kararı transfer komitemizle kararlaştırdık. Sait hoca konusunda da fikir birliğine vardık. Hocamız ligi bilen, altyapısı kuvvetli olan bir teknik direktör." diye konuştu.

Teknik direktör Karafırtınalar da Boluspor'un değerli oyunculardan kurulu bir kadrosunun olduğunu belirterek, "Şu anda hak etmedikleri bir durumdalar. Bu durum suni bir durum. Önümüzde, ilk devreye kadar 8 hafta var. Alabileceğimiz maksimum puanlarla olmamız gereken yerimizde ligi tamamlamak istiyoruz. Sezon sonunda da ilk 2 veya ilk 6 arasında yer almak istiyoruz." ifadelerini kullandı.

Bolu halkından destek isteyen Karafırtınalar, ellerinden gelenin en iyisini yapacaklarını ve başarılı olmaya çalışacaklarını kaydetti.

Töreninin ardından Çarıkçı, Karafırtınalar ile tesiste incelemelerde bulundu.Teknik direktör Sait Karafırtınalar, futbolcularla da tanıştı.

Haber Resim Galeri

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

17 Şubat 2019 Pazar
Afyonspor-Giresunspor: 3-2
17 Şubat 2019 Pazar
Adanaspor-İstanbulspor: 1-1
17 Şubat 2019 Pazar
Osmanlıspor-K.Karabükspor: 3-0
17 Şubat 2019 Pazar
Kayserispor-Göztepe: 2-1