14 Kasım 2015 Cumartesi

BÜLENT AKAN HOCADAN 13 HAFTANIN DEĞERLENDİRMESİ 
ERZİNCANSPOR OLARAK ÇOK ZORLU BİR MAÇ YOĞUNLUĞUNU, SAKAT VE CEZALI OYUNCULARIMIZLA BİRLİKTE TAMAMLADIK.
 
TÜM BU OLUMSUZLUKLARA RAĞMEN TAKIMIMIZ ŞU ANDA 4.SIRADA VE HALA ÜST SIRALARA ORTAK DURUMUNDA. ÖNCELİKLE ŞU TESPİTİ YAPMAK ZORUNDAYIZ. BU TAKIM, LİGİN BAŞLAMASINA 15 GÜN KALA KURULDU, 15 OYUNCU İLKDEFA BU FORMA ALTINDA PROFESYONEL OLDU, HAZIRLIK KAMPI GEÇİRMEDEN TAM ANLAMIYLA HAZIRLIK MAÇLARI OYNAYAMADAN OYUNCULARIMIZ TAM HAZIR OLMADAN LİG MAÇLARI BAŞLADI 13 HAFTANIN İLK 3 MAÇI UYUM VE ADAPTASYON SÜRECİ OLARAK BERABERLİKLERLE GEÇİLDİ.
 
 
SON 10 MAÇA BAKTIĞIMIZDA 10 MAÇTA 20 PUAN TOPLAMIŞ BİR 24ERZİNCANSPOR GERÇEĞİ̇ SÖZKONUSU. SEZON BAŞI KONULAN HEDEF DOĞRULTUSUNDA EMİN ADIMLARLA İLERLİYORUZ. BÖYLE DAR BİR KADRO İLE 2 KUPA GEÇMEK VE HAFTADA 2 MAÇ OYNAYABİLMEK 15 RESMİ MAÇ MAĞLUP OLMAMAK VE LİGİN EN AZ GOL YİYEN TAKIMI OLMAK ÇOK KOLAY BİR İŞ DEĞİL. O NEDENLE DEVRE ARASINA GİRENE KADAR AZ HATA YAPIP TOPLAYABİLDİĞİMİZ KADAR PUAN TOPLAYIP LİGİN 2. DEVRESİNE DAHA İDDALI GİRMEK İSTİYORUZ. 
 
 
TARAFTARLARIMIZIN HER MAÇ TAKIMIMIZA 90 DAKİKA DESTEK VERMESİ VE 12. ADAM OLARAK TARAFTARIN COŞKUSU VE ENERJİSİ BUGÜNE KADAR OLDUĞU GİBİ BUNDAN SONRADA DEVAM ETMESİ TAKIM ÜZERİNDE  OLAĞANÜSTÜ BİR ETKİ YARATACAKTIR.
 
TEKNİK EKİBİME ,FUTBOLCULARIMIZA  ve İL İÇİNDE İL DIŞINDA OLAN YÜREĞİ GÜZEL TRAFTARLARIMIZA SONUNA KADAR GÜVENİYORUM SİZLERİNDE BU EKİBE İNANMASINI VE DESTEKLEMESİNİ İSTİYORUM.  LİG UZUN, ENGEBELİ FAKAT ULAŞILMAZ DEĞİL.
 
BİZLER İNANIYORUZKİ İNİŞLİ ÇIKIŞLI MAÇLARIMIZ OLSA BİLE SEZON SONUNDA BU TAKIM ALLAHIN İZNİ İLE HEDEFİNE ULAŞACAK. YETERKİ KÖSTEK DEĞİL DESTEK OLALIM.

 
 

Haber Resim Galeri

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

17 Şubat 2019 Pazar
Afyonspor-Giresunspor: 3-2
17 Şubat 2019 Pazar
Adanaspor-İstanbulspor: 1-1
17 Şubat 2019 Pazar
Osmanlıspor-K.Karabükspor: 3-0
17 Şubat 2019 Pazar
Kayserispor-Göztepe: 2-1