04 Ocak 2017 Çarşamba

Spor Toto 3. Lig 3. Grupta mücadele eden Denizli Büyükşehir Belediyespor’da teknik direktör Ali Beykoz görevinden istifa etti.

ALİ BEYKOZ GÖREVİNDEN AYRILDI

1980 yılında kurulan Denizli Büyükşehir Belediyespor ismi tarihe karıştı. Bundan böyle farklı bir isimle, yönetimsel olarak Denizlispor çatısı altında hizmet verecek olan takımın yeni yönetimi, renkleri ve ismi için 11 Ocak 2017 tarihi için Genel Kurul Kararı alındı.

Bu gelişme üzerine takımdaki bir çok oyuncu kulüple ilişkisiini keserken Teknik Direktör Ali Beykoz da takımdan ayrılma kararı aldı.

Bu sezonun ilk bölümünde Denizli Büyükşehir Belediyespor’un başarısı için çalışan Ali Beykoz, Denizli ekibinden ayrıldı. Beykoz açıklamasında “Denizli Büyükşehir Belediyespor olarak ilk yarı bittiğinde oyuncularımızın tamamının serbest bırakılıp gönderilmesi ve takımın Denizlispor’a pilot takım olarak devredilmesinden sonra, ben de ekibimle beraber görevimizi karşılıklı anlaşarak fesih etmiş bulunmaktayız. Bulunduğum sürede emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.

Haber Resim Galeri

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

14 Şubat 2019 Perşembe
Denizlispor'da şok istifa
14 Şubat 2019 Perşembe
Altay seri galibiyetler peşinde