19 Aralık 2017 Salı

Eazığspor'lu futbolcu Murat Kayalı’dan, eski teknik direktörü Mehmet Altıparmak’a büyük tepki. Murat Kayalı, Mehmet Altıparmak'ı hedef alarak:  “Ekmeğini yediği şehre ihanet edenlere, hainlik yapanlara yazıklar olsun!”

MEHMET ALTIPARMAK’A TEPKİLER SÜRÜYOR

Son haftalarda galibiyete hasret kalan Elazığspor’un Pazar günü konuk ettiği BB Erzurumspor’a yenilmesinin yankıları sürüyor…


Dün oynanan ve konuk BB Erzurumspor’un 1-0’lık galibiyeti ile sonuçlanan maçın ardından saha karıştı.

MEHMET ALTIPARMAK ELAZIĞ’DAN KAVGALI AYRILMIŞTI

10 hafta görev yaptığı Elazığspor’dan olaylı bir şekilde ayrılan ve daha sonra Elazığspor yönetimi ile polemiklere giren eski teknik direktör Mehmet Altıparmak’ın bitiş düdüğü ile birlikte soyunma odasına giderken yaptığı hareket protokol tribünü ile birlikte maç boyunca dostluk sloganları atan Bordo Beyazlı tribünlerin tepkisine neden oldu.

NELER YAŞANDI

Hüseyin Kalpar’dan önce görev yapan Teknik Direktör Mehmet Altıparmak Atatürk Stadı’na çıktığında Elazığspor’lu futbolcuların bazıları ile hasret giderdi.

Genç oyuncu Berk Yıldız ile bir süre sohbet eden Altıparmak’a mücadele boyunca zaman zaman bir grup taraftardan tepki geldi.

Erzurum ekibi golü bulduğunda sevinç gösterisinde bulunmayan Altıparmak’ın, Hakem Emre Malok’un bitiş düdüğü ile birlikte sahada futbolcuları ile galibiyeti abartılı şekilde kutlaması ile birlikte sahada ortalık bir anda karıştı.

BB Erzurumspor’un başında 2. Galibiyetini alan Altıparmak’ın maç sonunda taraftarın tepkisine karşılık vermesi, iki şehir arasında yaşanan dostluğa yakışmayan manzaralar yaşanmasına neden oldu.

MURAT KAYALI’DAN ANLAMLI MESAJ

Futbolculuğu döneminde Elazığ’da sevilen isimler arasında bulunan Mehmet Altıparmak’a en anlamlı tepki ise Bordo Beyazlı takımın emektar futbolcusu Murat Kayalı’dan geldi.

Bordo Beyazlı Kulübün en zor dönemlerinde bile takımın zarar görmemesi adına dik duruşu ve yaptığı fedakârlıklar ile hatırlanan Kayalı, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada:

“Ekmeğini yediği şehre ihanet edenlere, hainlik yapanlara yazıklar olsun!”ifadelerine yer verdi.

Murat Kayalı’nın bu açıklamasına taraftarlardan da destek geldi.

Bordo Beyazlı Kulübün gerçek sahipleri olan taraftarlar, Kayalı’nın bu açıklamasının Elazığspor’u günübirlik sevenlere ve menfaati bittiğinde çatışmaya girenlere iyi bir ders olması temennisinde bulundular.

Haber Resim Galeri

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

23 Mart 2019 Cumartesi
Dorukhan Toköz milli oldu