12 Mayıs 2019 Pazar

Galatasaray, Emre Akbaba şoku ile sarsıldı. Yıldız futbolcu, ayağına aldığı darbenin ardından talihsiz bir sakatlık yaşadı…

EMRE AKBABA EN AZ 10 AY SAHADA YOK

 

Sedye ile ambulansa bindirilen Emre'nin sağ ayak kaval kemiğinin kırıldığı bildirildi. Akbaba'nın saha içindeki durumunu gören futbolcular üzüntüden kendilerini yere bıraktı. Hasan Şaş ve Ümit Davala de hemen sahaya girdi. Gözyaşlarını tutamayan tecrübeli futbolcunun en az 10 ay sahalardan uzak kalacağı ifade edildi. Kulüpten yapılan açıklamada "Emre Akbaba'nın sağ cruris tibia ve fibula (kaval ve baldır) kemiklerinde kırık mevcuttur. Oyuncumuz yarın (bugün) ameliyata alınacaktır" denildi.
 

PROTOKOLDE YUMRUK
 

Galatasaray uzatmada 3-2 öne geçince tribünler bir anda karıştı. Hakemin kararlarına kızan Rizespor taraftarlarından Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak'a ve yardımcı antrenör Levent Şahin'e saldıranlar oldu. Albayrak'ın oğlu Yasin Albayrak'a ise yumruk atıldığı bildirildi.

Yasin Albayrak'a tribünde buz tedavisi uygulandı. Araya giren polisler olayları güçlükle önledi. Olayları kınayan Abdurrahim Albayrak maçtan sonra şunları söyledi: "Bazı arkadaşlar misafir tribününe ve hocalarımıza ağza alınmayacak küfürler ettiler. Ben onlardan daha iyi Rizeliyim. Rakibi iyi karşılamak lazım. Rize taraftarına hiç yakışmadı." Başkan Mustafa Cengiz de "Böyle kulüp başkanı olmaz" diyerek tepki gösterdi.


 

Haber Resim Galeri

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

12 Mayıs 2019 Pazar
Beşiktaş başkanını seçti
12 Mayıs 2019 Pazar
Emre Akbaba en az 10 ay sahada yok
12 Mayıs 2019 Pazar
Ali Koç : Futbolun kara gecesi