10 Mayıs 2016 Salı

ENGİN İPEKOĞLU YILIN TEKNİK DİREKTÖRÜ

Her yıl geleneksel hale gelen Türkiye ve dünya'da büyük ses getiren ve yankı uyandıran Marka Futbol Ödül Töreninde. Ptt 1.Lig’de çok büyük bir oy farkıyla yılın teknik direktörü Engin İPEKOĞLU seçildi.


Türkiye'nin üst düzey spor adamlarından oluşan jürimizle ortaklaşa hareket eden Marka Futbol'un Markası spor adamı Ahmet Özer ince eleyip sık dokudu.


TÜRKİYE ''ENGİN İPEKOĞLU'' DEDİAdanaspor’da göreve geldiğinde hoca bizi küme düşürme yeter dedikleri takımı, şampiyon yapan teknik direktör Engin İPEKOĞLU yılın teknik direktörü.

YILIN TEKNİK DİREKTÖRÜ ENGİN İPEKOĞLU

Spor Adamı Ahmet Özer idaresinde Türkiye'de bir ilke imza atarak, her yıl geleneksel hale getirdiği, Türkiye ve dünya'da büyük ses getiren ve yankı uyandıran  bu yıl beşincisi (5) gerçekleşecek.


Marka Futbol Yılın ödül töreninde ödüller sahiplerini bulmaya başladı.Hak edenlere hak ettiği ödülleri takdim etmek üzere spor adamı Ahmet Özer, Ptt 1.lig'de yılın en iyilerini belirledi ve P.T.T 1.Lig Kategorisinde Adanaspor teknik direktörü Engin İPEKOĞLU çok büyük bir oy farkıyla yılın teknik direktörü seçildi.

 

10 MAYIS SALI GÜNÜ ÖDÜLÜNE KAVUŞACAK

Yılın teknik direktörü seçilen sayın Engin İPEKOĞLU, ödülünü 10 Mayıs 2016 Salı günü saat: 18:00’de Kokteyl ile başlayacak üst düzey gecede, İstanbul/Bakırköy’de  Ataköy 8.Kısımda bulunan Türkiye’nin en sosyetik ve çok özel yerlerinden İspirtohane Kültür Merkezinde ödülüne kavuşacak.2015 -2016 MARKA FUTBOL ÖDÜL TÖRENİ,SİZLERİN ve özel jürinin OYLARIYLA BELİRLENDİ.

teşekkürler türkiye

 

Haber Resim Galeri

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

19 Ekim 2018 Cuma
Denizlispor-Afyonspor: 3-0