08 Aralık 2016 Perşembe

ERTUĞRUL SAĞLAM KAYSERİ’DE

Bir dönem Kayserispor'da da teknik direktörbük görevi yapan ve Bursaspor'u şampiyonluğa taşıyarak önemli bir ivme yakalayan teknik direktör Ertuğrul Sağlam, dün Kayseri'de idi.

"Kısmet" dedi


11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül adına düzenlenen Müze'nin açılışına davet edilen isimler arasında bulunan Ertuğrul Sağlam, dün Kayseri'ye geldi. Açılış töreni öncesinde protokol üyeleri ile görüşen Ertuğrul Sağlam, ne zaman futbol sahalarına döneceği konusunda her zaman sarf ettiği cümleyi dile getirerek "Kısmet" dedi. Son zamanlarda hiç bir takım çalıştırmayan ve sık sık ismi Kayserispor ile gündeme gelen tecrübeli teknik direktör, Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ile de ayaküstü sohbet etti.
 

Taraftar istiyor

Kayserispor taraftarının her fırsatta takımın başında görmek istediği Ertuğrul Sağlam, Kayserispor'un ve Erciyesspor'un içerisinde bulunduğu duruma üzüldüğünü dile getirerek, "Kayseri, önemli bir futbol merkezi. Mükemmel bir stadı var. İnanıyorum ki, şehirde bütünlük sağlanırsa başarılı günler gelecektir. İnşallah başarılı olunur" dedi. Müze açılışına katılan ve açılış töreninde Ertuğrul Sağlam'ı görün bir çok insan, "Hocam seni Kayserispor'un başında ne zaman göreceğiz. Başarılı günleri özledik" yorumunda bulundu.


 

Haber Resim Galeri

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

19 Kasım 2018 Pazartesi
Bodrumspor'un Engin hocası var
19 Kasım 2018 Pazartesi
Fethiyespor'da büyük sevinç
19 Kasım 2018 Pazartesi
Muğlaspor bu sezon bir ilki yaşadı