08 Temmuz 2015 Çarşamba

Yeni sezonda 3.Lig 3. Grupta mücadele edecek olan Erzincan Refahiyespor, teknik direktörlüğe genç, deneyimli ve sportmen isim Bülent Akan'ı getirdi.
 
BÜLENT AKAN ERZİNCAN REFAHİYESPOR'DA
 
Erzincan Refahiyespor teknik direktör Bülent Akan ile 1 yıllık sözleşme imzaladı.


 
 Erzincan Refahiyespor‘da Kulüp Başkanı Gürsel Sarımaden yapmış olduğu açıklamada: ''2015-2016 sezonunda hedefimizi geçen yılki sıkıntılı süreci yaşamamak ve yeniden yapılanmak üzere belirledik. Ne kadar üste çıkarsak bu bizim başarımız olacak. Yeni sezonda takımın başında olacak isim Bülent Akan'a inanıyor  ve güveniyoruz.  Daha öncede kulübümüze yaptığı katkıları biliyoruz. Hocamız ile El ele vererek  Kulübümüzü Erzincanlıların arzuladığı yere ulaştıracağız.''dedi.
 
KADRO YENİLENECEK
 
Teknik direktör Bülent Akan’ da Erzincan Refahiyespor da olmaktan mutluluk duyduğunu ve yarım kalan işi tamamlamak için burada olduğunu, kendisinin bu camiayı olması gereken yere taşıyacak icraat için seçildiğini söyledi.
 
Geçen sezonun kadrosunu baştan aşağı yenileyeceklerini, transfer çalışmalarına hızla başlayacaklarını belirten Akan, şöyle konuştu:
 
''Şu andaki kadrodan neredeyse gelecek sezonda oynayacak sözleşmesi devam eden 3-4 oyuncu bulunmakta.

Bütçemiz doğrultusunda yönetimimizle birlikte İyi bir kadro oluşturmak istiyoruz..

Bu takımın bu ilin heyecana ihtiyacı var. Bende hırs ve heyecan var.

Her ligden oyuncu bakıyoruz.

Üst liglerden alabileceğimiz 4-5 oyuncu var.''

''Transferlerde ince eleyip sık dokuyoruz sokağa atacağımız 
1 TL miz bile yok. Fakat iskelet kadro kurmak zorundayız kontenjanın 18 kişilik kadro da 10 oyuncu olması ligin daha kaliteli olacağı anlamını taşıyor. Bizde bunu düşünerek hareket ediyoruz.

Bu yılki hedefimiz doğru ve planlı bir şekilde yeniden yapılanma ile birlikte kulübümüzün marka değerini artırmak. Sportif olarakta grupta 7-8 takım 3-5 yıldır üst lige çıkmak için yatırım yapıyorlar. Bal ligiden yeni çıkan takımlarda borçsuz oldukları için transfere ciddi rakamlar harcıyorlar Onların transferlerini gördükten bizimde iskelet kadromuzu oluşturduktan sonra konuşabiliriz.’’ dedi.


 

Haber Resim Galeri

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

17 Şubat 2019 Pazar
Afyonspor-Giresunspor: 3-2
17 Şubat 2019 Pazar
Adanaspor-İstanbulspor: 1-1
17 Şubat 2019 Pazar
Osmanlıspor-K.Karabükspor: 3-0
17 Şubat 2019 Pazar
Kayserispor-Göztepe: 2-1