02 Mayıs 2017 Salı

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman Burak Yılmaz için açıklamada bulundu.

FİKRET ORMAN’DAN BURAK YILMAZ İTİRAFI

Fikret Orman, Burak Yılmaz'ın çok iyi bir Beşiktaşlı olduğunu, kendisinin siyah-beyazlı takımda oynamasını istediğini söyledi.

 

BURAK YILMAZ'I İSTERİM
 

Burak Yılmaz'ın Beşiktaş'a transfer olacağı iddiaları hakkında konuşan Orman; "Burak'ın babası Fikret abi çok sevdiğimiz iyi bir Beşiktaşlı. Burak da çok iyi Beşiktaşlıdır. Ben gelmesini isterim ama gündemimizde öyle bir şey yok. Olursa zaten söylerim. Şu anda gündemimizde öyle bir durum yok." dedi.

TALİSCA BEŞİKTAŞ'I SEVİYOR

 

Talisca konusunda şu anda Beşiktaş Kulübü'ne ulaşan bir şeyin olmadığını söyleyen Orman; "Talisca konusunda çok konuştum. Talisca çok iyi bir futbolcu. Çok da genç ve sevdiğimiz bir oyuncu. Beşiktaş onu seviyor, o da Beşiktaş'ı seviyor. Fakat kontratına göre, 25 milyon Euro'nun üzerinde bir satış gerçekleşirse gitme hakkı var. Bunlar çok yüksek meblağlar. Ama tabii gitme hakkı var denilince, oyuncu da gitmek isteyecek. Şu anda bize ulaşmış bir şey yok. Olursa da yapacak bir şey yok." şeklinde konuştu.

 

ŞENOL GÜNEŞ KONUSU
 

Şenol Güneş'in gelecek sezon da takımın başında olacağını ifade eden Orman; "Bunlar hep dedikodu. Milli Takım'ın başında çok kıymetli bir hocası var. Şu anda Fatih Terim oranın hocası. Sözleşmesi de var. Federasyonun da ayrılmaya niyetinin olduğunu hiç tahmin etmiyorum. Şenol Güneş'in bizde de zaten bir sezon daha kontratı var ama sezon sonu geldiğinde hoca ile tekrar oturacağız. Belki daha uzun dönemli bir şeyler yaparız." dedi. 

Haber Resim Galeri

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

24 Eylül 2018 Pazartesi
Rizespor'da Okan Buruk dönemi başladı
24 Eylül 2018 Pazartesi
Fenerbahçe-Beşiktaş: 1-1
24 Eylül 2018 Pazartesi
Cihat Arslan Yuvaya Dönüyor