08 Ekim 2017 Pazar

Kocaelispor ve Adanaspor’u, dar kadro, kısıtlı imkan ve bütçelerle şampiyon yaparak süper lige çıkartan Türk Futbolunun beyefendi teknik direktörü özetle Türk Futbolunun gerçek imparatoru Engin İpekoğlu Samsunspor’da…


ENGİN İPEKOĞLU SAMSUNSPOR’DA

TFF 1. Lig ekiplerinden Samsunspor, gerçke imparator teknik direktör Engin İpekoğlu ile prensip anlaşmasına vardı.


 

ENGİN İPEKOĞLU SAMSUN’DA

Kırmızı-beyazlı ekip, teknik direktör Alpay Özalan'ın istifa etmesinin ardından gerçek imparator Engin İpekoğlu ile büyük oranda anlaştı.


 

Samsun'a davet edilen İpekoğlu ile kulüp başkan yardımcıları Ömer Çoruh ve Rüştü Araboğlu'nun bir kez daha görüşeceği, daha sonra resmi imzaların atılacağı öğrenildi.

Araboğlu, Engin İpekoğlu ile her konuda anlaşmaya vardıklarını, sadece küçük pürüzleri çözmeye çalıştıklarını belirterek, "Görüşmelerimiz olumlu sonuçlanırsa bugün veya yarın resmi sözleşme imzalayacağız." dedi.


BAŞARILAR ENGİN İPEKOĞLU

Flas Tv spor müdürü ve Marka Futbol'un marka ismi Ahmet Özer, Samsunspor Engin İpekoğlu tercihi ile çok doğru bir karar verdi dedi ve önemli açıklamada bulundu.


Gücünü halktan alan haklının yanında olan, futboldaki en doğru ve en gerçek haberleri tarafsız, ilkeli ve tüm çıplaklığı ile aktaran Marka Futbol olarak, kimsenin adamı değil halkın adamı olan Engin İpekoğoğlu'nu tebrik eder ve yeni görevinde başarılar dileriz.

Haber Resim Galeri

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

21 Ocak 2019 Pazartesi
Boluspor'da düşüş devam ediyor
21 Ocak 2019 Pazartesi
Osman Özköylü itiraf etti
21 Ocak 2019 Pazartesi
Eskişehirspor-Giresunspor: 0-0
21 Ocak 2019 Pazartesi
Hatayspor-Gençlerbirliği: 3-1