14 Ekim 2014 Salı

Marka Futbol'un Markası Spor Adamı Ahmet Özer, her hafta süpriz konu ve konularla Türk futboluna damgasını vurmaya devam ediyor.

 
GİRAY BULAK, OGÜN TEMİZKANOĞLU VE AHMET ÖZER

MİLYONLARI EKRAN BAŞINA KİTLEDİ


 
Marka Futbol'un Markası Spor Adamı Ahmet Özer'in profosyenel  ve klas yorumları ile renk kattığı, Hüseyin İbrahimoğlu'nun sunduğu, Tarafsız Saha Programı 13 Ekim Pazartesi akşamı 21:00'i gösterdiğinde TV 5 ekranlarında, tecrübeli sportmen teknik direktörlerimizden Giray Bulak ile efsane kaptan Ogün Temizkanoğlu'nun klas yorumlarıyla Türk Futboluna damgasını vurdu ve milyonları ekran başına kitledi.


 
TARAFSIZ SAHA TÜRK FUTBOLUNUN NABZINI TUTTU
 
TV 5 ekranlarında yayınlanan Tarafsız saha programında, her hafta bir birinden seçkin konu ve konularla Türk Futbolunun nabzını tutmaya devam ediyor.

 
GİRAY BULAK, OGÜN TEMİZKANOĞLU VE AHMET ÖZER

İZLEYEN MİLYONLARI FUTBOLA DOYURDU


 
Program içerisinde, A Milli futbol takımı başta olmak üzere Türk futbolunun gelindiği noktayı, Türk hakemliğinin gelindiği noktayı, Türk futbolunun kanayan yaralarını, gibi bir çok konuda ''Tarafsız Saha Programı'' Türk futbolunun nabzını tuttu vede değerli futbol adamlarımızdan Ahmet Özer ve tecrübeli sportmen teknik direktörlerimizden Giray Bulak ile efsane kaptan Ogün Temizkanoğlu'nun klas yorumlarıyla izleyen milyonları futbola doyurdu.

 
ZİYA EREN TELEFON İLE CANLI YAYINA BAĞLANDI
 
Süper Lig ekiplerinden Kayseri Erciyes Kulüp Başkanı Ziya Erdal, Letonya'dan telefonla canlı yayına bağlanarak programa renk kattı.
 
 
ÜNAL KARAMAN TELEFON İLE CANLI YAYINA BAĞLANDI
 
Türk futboluna adını altın harflerle yazdırmış, futbolumuzun önemli isimlerinden şuanda Adana Demirspor'u çalıştıran tecrübeli değerli Teknik Direktör Ünal Karaman, canlı yayına telefon ile bağlanarak programa renk kattı.

 
NOT: 20 Ekim Pazartesi akşamı 21:00'i gösterdiğinde TV 5 ekranlarında, tecrübeli sportmen teknik direktörlerimizden Giray Bulak ile efsane kaptan Ogün Temizkanoğlu ve Ahmet Özer'in klas yorumlarıyla Türk Futboluna damgasını vurmaya devam edecek. Bu program kaçmaz Türkiye ! Pazartesi akşamları kimseye söz vermeyin.
 

Haber Resim Galeri

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

15 Eylül 2019 Pazar
Tarsus İdmanyurdu-Sariyer: 2-0
15 Eylül 2019 Pazar
Manisa FK-Hekimoğlu Trabzon: 6-3
15 Eylül 2019 Pazar
Trabzonspor-Gençlerbirliği: 2-2