24 Mayıs 2017 Çarşamba

Tüm taraftarlarına 40 yıllık rüyayı yaşatmak isteyen Karadeniz temsilcisi play-off'taki rakiplerini eleyip Spor Toto Süper Lig biletini almak için kararlı.


GİRESUNSPOR 40 YILLIK ÖZLEMİ SONLANDIRMAK İSTİYOR

Kurulduğu 1967 yılından 4 sene sonra Türkiye'deki en üst seviye lige yükselen ve 1977 yılına dek burada mücadele eden Karadeniz temsilcisi özlemi bu sene sona erdirmek istiyor.

Süper Lig'de son olarak 1976-1977'de mücadele eden Giresunspor, 40 yıllık hasreti bu sezon sona erdirmek için Play-Off’lardan mutlu sona ulaşmak istiyor.

MUSTAFA TEMEL BOZBAĞ İDDİALIGiresunspor kulüp başkanı Bozbağ, yaptığı açıklamada, 40 senelik bir hayali gerçekleştirmek için sahaya çıkacaklarını söyledi.

 

Futbolcularla yaptığı toplantılarda 40 senelik özlemi konuştuklarını dile getiren Bozbağ, "Buraya onlar getirdiler, onlar bu takımı Süper Lig'e taşıyacaklar ben eminim. Bakıyorum medya programlarda, anketlerde Giresunspor en sürpriz takım görünüyor. Ben çok öyle görmüyorum biz hiç kimseye bugüne kadar ezilmedik. Bu çocuklar bunu tüm Türkiye’ye kanıtlayacaklar inşallah." dedi.

 

Bozbağ, Giresunspor’un başarısının sırrının aile olmaktan geldiğine dikkati çekerek, şunları söyledi:
 

"Giresunspor’u bence çoğu takımdan ayıran tek özellik bu, beraber ağlıyoruz, beraber gülüyoruz, beraber oynuyoruz, çok bireysel futbol oynamıyoruz, şehir, mülki amirler herkesten müthiş bir destek, bunu sonucunda da play-off geldi. İnşallah play-off''ta bu memleketin 40 yıllık hasretini bitiririz." diye konuştu.
 

Futbolda her şeyin sahada belli olduğunu vurgulayan Bozbağ, "Giresunspor takımının hiç kimseden eksik kalır yanı yok, çıkacağız oynayacağız, hak eden kazanacak." yorumunu yaptı.


 

Haber Resim Galeri

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

17 Şubat 2019 Pazar
Afyonspor-Giresunspor: 3-2
17 Şubat 2019 Pazar
Adanaspor-İstanbulspor: 1-1
17 Şubat 2019 Pazar
Osmanlıspor-K.Karabükspor: 3-0
17 Şubat 2019 Pazar
Kayserispor-Göztepe: 2-1