23 Mart 2017 Perşembe

Giresunspor Başkanı Mustafa Temel Bozbağ, bazı çevrelerin kulübü itibarsızlaştırmaya çalıştığını söyleyerek; “Takımı itibarsızlaştırmak isteyen şerefsizlere  şiir mi yazalım. Büyük Giresunspor taraftarı bunları yemez” dedi.

GİRESUNSPOR BAŞKANI KÜRKLEDİ

TFF 1.Lig'de şampiyonluk mücadelesi veren Giresunspor'da Kulüp Başkanı Mustafa Temel Bozbağ kürkledi...

Başkan Bozbağ; “Belirli bir kesim kendi şehrinin takımı Giresunspor'u itibarsızlaştırmaya çalışıyor.


Takımı itibarsızlaştırmak isteyen şerefsizlere şiir mi yazalım...


Unuttukları şey Giresunspor o günleri geçti.


Bundan sonra da onlara izin vermeyeceğiz.

Biraz daha sertleşeceğiz.

Bazen çok sert konuşuyoruz.

Ama şehrinin takımı itibarsızlaştırmak isteyen şerefsizlere  şiir mi yazalım.

6 galibiyet alınca çok iyi, iki hafta kötü oynayınca çok kötü.  Giresunspor hepimizin değeri” diye konuştu.


Giresunspor Başkanı Mustafa Temel Bozbağ, bazı çevrelerin kulübü itibarsızlaştırmaya çalıştığını söyleyerek; “Büyük Giresunspor taraftarı bunları yemez” dedi.

KİMSE MERAK ETMESİN

Başkan Bozbağ; “Ligde dördüncü olan takım bir iki mağlubiyetle kaos ortamına sokulmak isteniyor ama yemiyor. Bu halk yemiyor. Herkes gerçeği biliyor. Giresunspor'un nereden geldiğini nereye gittiğini herkes görüyor. Kimse merak etmesin biz ne yaptığımızı görüyoruz.  Tilkiden kurnazı yok ama çarşı pazar tilki postuyla dolu. Giresunspor Türkiye'nin konuştuğu bir kulüp. Ben hiçbir zaman geçmişi konuşmadım. Bu kulübü borca sokanlar bizden daha dik geziyor.  Bazıları sabrımı zorluyor. Düzgün eleştirileri biz de görüyoruz. Hepsinin başımızın üstünde yeri var. Taraftar takımını güzel görmek istemiştir.  10 bin kişi stada gelip, güzel oyun göremezse eleştirmesi normaldir. Ama Giresunspor'un namusuna, şerefine dil uzatana gereken yapılır. O dili kopartırım” ifadelerini kullandı.

KİMSE KARIŞTIRAMAZ

Başkan Bozbağ sözlerine şu şekilde devam etti: “Giresunspor'u kimse karıştıramaz. Biz karışacak yönetim kurulu değiliz. En kötü günlerde bayrağı aldık, şimdi Giresunspor’un en iyi günleri.  Biz futbolcularımıza galibiyette ne yapıyorsak, kötü sonuçlarda da gereği yapılır. Tarihi prim veriyorsam yenilgide hesap sorulmuyor sanılmasın. Biz hesap sorarız. Teknik heyetten de, oyuncudan da sorarız. Ben sabırlıyım. Biz kendimize yapılan eleştirilere kızmıyorum.  Giresunspor’u üzdüler mi, bu kulübün değerlerine vurdular mı karşılarında bizi bulacaklar.”   

HANGİ YÜZLE

Bozbağ; “Bazen bazı insanlarla karşı karşıya gelip konuşmak istiyorsunuz.  Adamın size gösterdiği yüzle karşınıza çıkan yüzü farklı olunca hangi yüzle konuşacağınızı bilemiyorsunuz. Beni yolda görüyor, Başkanım, bitanem, müthişsiniz Allah sizden razı olsun diyor, akşam facebookta farklı şeyler yazıyor. Giresunspor Başkanı, Türkiye’de Giresunspor sayesinde   hem TFF, hem de Kulüpler Birliği’nde farklı görevler alıyor.  İdarecilerim gece gündüz demeden beş senedir bu takımı peşinde. Birileri bu tabloyu haz edemiyor. Niye,  beş sene önce 18 milyon TL olan borç erimiş, sigorta ve vergi borcu kalmamış, Giresunspor TFF, UEFA Bayrağı almış, başkanı TFF’de ve Kulüpler Birliği’nde görev almış, altyapı tesisleri yapılıyorsa, stadı yapılıyorsa karıştırmak lazım. Giresunspor'u kimse karıştıramaz. Biz karışacak yönetim kurulu değiliz. En kötü günlerde bayrağı aldık, şimdi en iyi günleri. Görev süresi içerisinde bu bayrağı en iyi yerlerde bırakacağız. Bırakırken de bu işi çok iyi insanlara bırakmak lazım. Burayla ilgili farklı hesapları olanlar var.  40 yıllık özlemi dindirmek için gece gündüz çalışıyoruz. Benim, herkesin bu özlemi var.” Şeklinde konuştu.

Haber Resim Galeri

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

14 Şubat 2019 Perşembe
Denizlispor'da şok istifa
14 Şubat 2019 Perşembe
Altay seri galibiyetler peşinde