11 Ekim 2018 Perşembe

2.lig, Beyaz Grupta mücadele eden Gümüşhanespor’un teknik direktörü Ziya Doğan, ‘Kimse Ziya Doğan’ın gideceğini beklemesin. Ben başarmadan gitmem’ dedi…

Ziya Doğan: Ben başarmadan gitmem

Ligde bir türlü aradığı galibiyet serisini yakalayamayan, ligde bugüne kadar oynadığı 6 maçta henüz galibiyetle tanışamayan, 4 beraberlik 2 mağlubiyetle 4 puanla 15.sırada yer alan Gümüşhanespor’da teknik direktörü Ziya Doğan, istifa etmesinin söz konusu olmadığını ifade etti.

"Kimse Ziya Doğan’ın gideceğini beklemesin, ben başarmadan gitmem"

Özellikle bazı kesimler tarafından istifa edeceği konuşulan Gümüşhaneli teknik adam Doğan, “Kimse Ziya Doğan’ın gideceğini beklemesin. Ziya Doğan her yerde bıraktı burada bırakmaz. Yönetim isterse bırakırım. Bu kadar basit. Geleceğim kendimi feda edeceğim, ateşten gömlek giyeceğim. Ben başarmadan gitmem. Hatırlar için fedakarlıkların kralını yaptım memleketim diye. Kim fedakarlık yapıyor muş? Ben geçen yıl gelmediğim zaman ‘Parayı ön plana tuttu’ diye dedikodu yaptılar. At topu Ziya Doğan’a kaç. Herkes sorumluluk alacak. Vır vırla olmaz o iş. Oturup konuşacağız, tartışacağız aile içinde. Bu takımı hep beraber ayağa kaldıracağız” ifadelerini kullandı.
 

Haber Resim Galeri

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

30 Mayıs 2019 Perşembe
Fatih Karagümrükspor tarih yazdı