26 Kasım 2016 Cumartesi

Alanyaspor Teknik Direktörü Hüseyin Kalpar,  Kayserispor'a karşı iyi oynamadıklarını buna rağmen 3-0’lık net bir skorla  kazanan taraf olmanın mutluluğu içerisinde olduklarını söyledi.

HÜSEYİN KALPAR’DAN MUTLUSU YOK

Hüseyin Kalpar, "Rakibimez karşı pozisyon bulduk, ama çok da pozisyon verdik. İyi oynadığımız maçlarda kazanamıyorduk. Bugün çok iyi oynamamamıza rağmen kazanan taraf olduk. Bu da bizi sevindiriyor. Ancak oyun anlayışımızı daha da ilerilere taşımamız gerekir" dedi.

Hüseyin Kalpar, Kayserispor'u 3-0 yendikleri maç sonrasında yaptığı açıklamasında "Bu maç bizim açımızdan çok önemli çok değerli idi. 3 puanı almak bizim için çok değerli oldu. Kolay bir maç oynamadık. İlk yarıda kendi oyunumuzu ortaya koyamadık. Pozisyon kısırlığı çektik. Futbol adına kazanmak adına çok şey yapamadık. Ama ikinci yarıya golle başlamamız bizi umutlandırdı.

Rakibimize gol pozisyonu da verdik ama önemli olan bugün kazanmaktı. İyi oynamadan kazandığımızı söyleyebilirim. Ancak bir çok maçta iyi oynamamıza rağmen kazanamıyorduk. Bu kez tam tersi oldu. Ama 3 puanı aldık. Bizi mutlu eden bu oldu. Galibiyetleri sürdürmek istiyoruz" dedi.

Haber Resim Galeri

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

15 Ağustos 2018 Çarşamba
Metin Akçevre"den Gaziantespor’a vefa
15 Ağustos 2018 Çarşamba
Phillip Cocu Benfica”ya elendik çünkü ?
14 Ağustos 2018 Salı
Kayserispor 3 Puanla başladı
14 Ağustos 2018 Salı
İstanbulspor-Afyonspor: 4-3