28 Kasım 2017 Salı

Elazığspor teknik direktörü Hüseyin Kalpar, ne olursa olsun degajla gol yiyen bir takım hüviyetinde olmak bizi çok üzdü.İlk defa böyle bir şey yaşadım…

İLK DEFA BÖYLE BİR ŞEY YAŞADIM
 
TFF 1. Lig'de Boluspor'a 1-0 mağlup olan Elazığspor'un teknik direktörü Hüseyin Kalpar, sahalarında kazanmayı çok istedikleri bir maçı kaybetmenin üzüntüsünü yaşadıklarını söyledi.

Kalpar, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, degajla başlayan ataktan gol yemelerinin kendisini üzdüğünü belirtti.

Oyuncularının iyi mücadele etmelerinin yanında ilk yarı telaş yaşadıklarını, bunun da büyük bir dezavantaja neden olduğunu ifade eden Kalpar, şöyle konuştu ;

"İkinci yarı öncesi oyuncularımızla içeride konuşmamız şu şekilde olmuştu. 'Çocuklar biz iyi bir takımız, sizler sahanızda 18 puan topladınız, içeride maçlar kazanmışsınız, bu maçı da kazanırız.' Olumlu işler yapmakta zorluk yaşadık. Pas hataları ve varyasyonlarda müthiş bir eksiğimiz vardı. Çok fazla kazanma arzusu bize telaş getirdi diye düşünüyorum. Ne olursa olsun degajla gol yiyen bir takım hüviyetinde olmak bizi çok üzdü. Böyle gol yiyen bir takım olmamalıyız."

İkinci yarı bir pozisyonda Mehmet Yiğit'in kırmızı kartla dışarıda kalmasının takımı biraz daha rahatsız ettiğini vurgulayan Kalpar, "Dolayısıyla ikinci golü de yiyebilirdik ya da karambolden gol de bulabilirdik. Uzatmalarda yakaladığımız pozisyonlar var. Ne olursa olsun, buradan mağlup ayrılmak bizi fazlasıyla üzdü, bütün camiayı üzdü, bende en çok üzülenlerden birisiyim. Çalıştığım takımlarda ilk defa böyle bir şey yaşıyorum." ifadelerini kullandı.

Haber Resim Galeri

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

23 Mart 2019 Cumartesi
Dorukhan Toköz milli oldu