03 Mayıs 2016 Salı

HÜSEYİN SÖZLÜ YILIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI

Her yıl geleneksel hale gelen Türkiye ve dünya'da büyük ses getiren ve yankı uyandıran Marka Futbol Ödül Töreninde, yılın Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin SÖZLÜ seçildi.




 

HÜSEYİN SÖZLÜ ÖRNEK TEŞKİL EDİYOR

Türkiye'nin üst düzey spor adamlarından oluşan jürimizle ortaklaşa hareket eden Marka Futbol'un Markası spor adamı Ahmet Özer ince eleyip sık dokudu.

Hüseyin Sözlü başkanlığında Adana’da futbol canlandı.Adanaspor süper lige yükseldi.


Adana Demirspor ise süper lige çıkmanın eşiğinde.


Edirne’den-Ardahan’a taraflı tarafsız her kesimin saygınlığını ve takdirini toplayan Adana sevdalısı Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü örnek teşkil ediyor.

TÜRKİYE HÜSEYİN SÖZLÜ DEDİ

Spora ve sporcuya desteklerini esirgemeyen, ailesinden, eşinden ve çocuklarından feraset ederek gecesini gündüzüne katarak hummalı şekilde bütün mesaisini Adana için harcayan, Adana Aşığı, Ay-Yıldız ve Türkiye sevdalısı Hüseyin Sözlü yılın Büyükşehir Belediye Başkanı seçildi.



Hak edenlere hak ettiği ödülleri takdim etmek üzere spor adamı Ahmet Özer,

üst düzey çalışmaları sonrasında Türkiye’nin nabzını tutarak,

yılın Büyükşehir Belediye Başkanı kategorisinde Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’nün seçildiğini açıkladı.

Başkan Hüseyin Sözlü Adana’da göreve geldikten kısa bir süre içerisinde ortaya koymuş olduğu performansla partili partisiz Adanalı vatandaşlar tarafından başarılı bulunuyor.



10 MAYIS SALI GÜNÜ ÖDÜLÜNE KAVUŞACAK

Yılın Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin SÖZLÜ, ödülünü 10 Mayıs 2016 Salı günü saat: 18:00’de Kokteyl ile başlayacak üst düzey gecede, İstanbul/Bakırköy’de  Ataköy 8.Kısımda bulunan Türkiye’nin en sosyetik ve çok özel yerlerinden İspirtohane Kültür Merkezinde ödülüne kavuşacak.

2015-2016 MARKA FUTBOL ÖDÜL TÖRENİ,SİZLERİN VE ÖZEL JÜRİNİN OYLARIYLA BELİRLENDİ.

TEŞEKKÜRLER TÜRKİYE

 

 

Haber Resim Galeri

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

19 Ekim 2018 Cuma
Denizlispor-Afyonspor: 3-0