25 Ağustos 2012 Cumartesi

İZMİR STADINI KURTARDI
Kısa süre önce İzmir Alsancak Stadyumunu yıkıp yerine Alış veriş Merkezi ( AVM ) kurmayı kafasına koyan siyasiler, Türkiye’nin 1 Numaralı Futbol Sitesi Marka Futbol ’un ‘’ALSANCAK STADI TARİHTİR YOK EDİLEMEZ’’ diyerek başlattığı kampanya sonrası geri adım atılarak stadını kurtardı.


Altay, Gençlik ve Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğü ile arasında yılan hikayesine dönen Alsancak Stadı'nı Ankara'daki görüşmeleri sonucu 1 yıl daha kiraladı. Bu sezon Altay'la birlikte Alsancak Stadı'nda siyah-beyazlı kulüple protokol imzalayan Altınordu ve Karşıyaka'da maçlarını bu statta oynayacak.

9 Haziran günü İzmir Gündoğdu Meydanı’nda renk ayırtmaksızın Göztepelisi, Altaylısı, Altınordu lusu, Karşıyakalısı, İzmir sporlusu, Buca sporlusu ve bütün futbolseverler,  Türkiye’nin 1 Numaralı Futbol Sitesi Marka Futbol ’un ‘’ALSANCAK STADI TARİHTİR YOK EDİLEMEZ’’ diyerek başlattığı kampanyaya katılmış yürüyüş yapmış ve karara tepkilerini sunmuşlardı.  

İşte Marka Futbol ‘un  ‘’ALSANCAK STADI TARİHTİR YOK EDİLEMEZ’’ diye duyurdu haberi görmek için bu lingi tıklayın  http://www.markafutbol.com/index.php?page=haber&hid=13798

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

14 Şubat 2019 Perşembe
Denizlispor'da şok istifa
14 Şubat 2019 Perşembe
Altay seri galibiyetler peşinde