27 Ağustos 2015 Perşembe

3.lig 3. Grup ekiplerinden Kastamonuspor 1966’da yüzler gülüyor.
 
KASTAMONUSPOR ŞAMPİYON OLACAK

 
Kastamonuspor 1966’nın 3. Lig’in en iyi kadrolarından birine sahip olduğunu belirten Vali Günaydın, ''Ben inanıyorum ki bu takım bu yıl şampiyon olacak. Kastamonuspor 1966 yönetimi ve teknik heyeti gerçekten iyi bir takım kurmuşlar. Bu takım geçen yıl olduğu gibi yine şampiyon olacak ve Allah’ın izniyle 2. Lig’e yükselecektir.'' ifadelerini kullandı.
 
TAKIM OYUNU OYNAMAMIZ LAZIM
 
Kastamonu’da her şeyi başaracak imkanın olduğunu dile getiren Günaydın, “Kastamonu'nun her şeyi başaracak gücü var. Yeter ki yönetim olarak, Kastamonu halkı olarak, bürokratlar olarak hep birlikte takım oyunu oynayalım. Birbirimizin açıklıklarını ortaya çıkarmak yerine onları kapatmalıyız.” şeklinde konuştu.
 
 
Kastamonu Valisi Şehmus Günaydın Kastamonuspor 1966’nın 2-0 kazandığı Manavgat spor maçı hakkında değerlendirmelerde bulundu. Günaydın, Kastamonuspor 1966 yönetiminin iyi bir takım kurduğunu bu takımın bu sene şampiyon olacağına inandığını söyledi. Kastamonuspor 1966’nın Manavgat spor maçında bir çok pozisyon kaçırdığına da değinen Günaydın, ''Bu hafta alacağımız farklı galibiyetle lider olabilirdik ama bu maç bizim için nazar bocuğu olsun'' dedi.


 
 
 

Haber Resim Galeri

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

02 Kasım 2019 Cumartesi
Karşıyaka-Elaziz Belediyespor: 1-0
02 Kasım 2019 Cumartesi
Levent Eriş Elazığspor'da
02 Kasım 2019 Cumartesi
Hatayspor-Altay: 3-2