03 Aralık 2018 Pazartesi

Süper Lig'in 14.haftasında sahasında Trabzonspor'a mağlup olarak 17. sıradaki yerinden kurtulamayan Kayserispor'da Ertuğrul Sağlam ile yolların ayrılması üzerine yeni teknik direktör arayışı da başladı.

KAYSERİSPOR’DA YENİ TEKNİK ARAYIŞLARI BAŞLADI

Kayserispor Başkanı Erol Bedir, yöneticileri ile yaptığı toplantıda 6 isim üzerinde araştırma ve görüşme yapılması kararına vardı. Kayserispor, ligin bundan sonraki bölümünde hangi teknik direktör ile devam edeceğinin kararını 24 saat içerisinde verecek.

Teknik direktörlük için 6 aday var

Kadir Has Tesisleri'nde gerçekleştirilen Yönetim Kurulu toplantısında Başkanı Erol Bedir, yöneticilere Alanyaspor'daki görevini bırakan Mesut Bakkal, Rizespor ile yollarını ayıran İbrahim Üzülmez,  Kasımpaşa yönetimi tarafından görevden alınan Kemal Özdeş, Sivasspor ile sözleşmesini fesheden Tamer Tuna, Ümit Özat ve Kayserispor eski teknik direktörü Marius Sumudica'nın ismini zikretti. Bu 6 teknik direktör ile bir şekilde irtibata geçilecek ve Kayserispor'a gelip gelmeme noktasında nabız yoklanacak, fikri sorulacak.

Favori Mesut Bakkal

Kayserispor Başkanı Erol Bedir ve kurmayları, toplantıda gündeme gelen isimler ile ilgili çalışma yapacak ve sonrasında karar aşamasına gelinecek. Kayserispor'da 6 maçlığına görev yapan, 3 galibiyet 2 beraberlik 1 yenilgi alarak takımın kümede kalmasını sağlayan teknik adam olan Mesut Bakkal, anlaşılmaya en yakın isim. Mesut Bakkal ile yapılacak görüşmenin olumlu sonuçlanmaması halinde Kemal Özdeş ve Tamer Tuna ile görüşülecek.

Geçen sezon Kayserispor'da başarılı bir dönem geçiren bu sezon ise Suudi Arabistan'ın Al Shabab Riyadh takımının başında bulunan Sumudica'nın ismi de Kayserispor ile yeniden anılıyor.

Spor Adamı Ahmet Özer, İbrahim Üzülmez diyor !

Marka Futbol’un marka ismi Spor Adamı Ahmet Özer ise, Rizespor ile yollarını ayıran İbrahim Üzülmez’in ismi geçen isimlerden çok daha iyi bilgili ve donanımlı teknik direktör olduğunu ve Kayserispor yönetimine belirtiği kulübe yakın kişiler tarafından gelen bilgiler arasında. Elazığspor ve Gençlerbirliği'nde teknik adam olarak destanlar yazan, Rizespor'u geçen sezon Spor Toto 1. Lig'de şampiyon yapan İbrahim Üzülmez'in, Kayserispor’u içinde bulunduğu negatif durumdan Pozitif duruma taşıyacak en doğru isimdir demi ve tavsiyede bulunmuş.

 Spor Adamı Ahmet Özer, Kayserispor eğer ligde kalmak istiyorsa bu takımı ligde bırakacak, listede ismi geçen teknik adamlar arasında İbrahim Üzülmez’den başkası olmaması gerektiğini belirtmiş.

Haber Resim Galeri

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

12 Mayıs 2019 Pazar
Beşiktaş başkanını seçti
12 Mayıs 2019 Pazar
Emre Akbaba en az 10 ay sahada yok
12 Mayıs 2019 Pazar
Ali Koç : Futbolun kara gecesi