15 Haziran 2017 Perşembe

Erzurumspor'da Kemal Kılıç depremi... Tanımıyorum dediği isim Metin Korkmaz menajeri çıktı!

KEMAL KILIÇ YAKALANDI VE KOVULDU

Kemal Kılıç’ın tanımıyorum dediği Metin Korkmaz’a gizli bir şekilde haber gönderdiği ve takviye yapılacak bölgeler için oyuncu talebinde bulunduğu da ortaya çıkınca özetle Metin Kokmaz’a yol buldurmak isteyinCe yakalandı ve Kemal Kılıç Erzurumspor’dan kovuldu…

 Metin Korkmaz'ı, özellikle Antalyaspor ve Trabzonspor camiasının sık sık kulüplerine ekonomik zarar vermekle suçladığı, son olarak Kayserispor’a getirdiği Rumen hocanın ise Bahis oynadığı vede 6 maç  men cezası aldığı, son yıllarda da B.B. Erzurumspor’a “yakın ilgi” duyan Metin Korkmaz’dan kurtulmak isteyen Onursal Başkan Mehmet Sekmen ve Genel Sekreter Ünsal Kıraç’ın teknik direktör Kemal Kılıç’ın kendilerine verdiği yanlış bilgi sonrasında Kemal Kılıç’la B.B. Erzurumspor yollarını ayırdı. 


Büyükşehir Belediye Erzurumspor’da Kemal Kılıç depremi yaşandı..

Kulübün Onursal Başkanı ve Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen ve Genel Sekreter Ünsal Kıraç ile yaptığı transfer görüşmesinde camiada “istenmeyen adam” ilan edilen Menajer Metin Korkmaz’ı tanımadığını söyleyerek, yeni sözleşmeye imza atan teknik direktör Kemal Kılıç’ın Metin Korkmaz ile birlikte çalıştığı ortaya çıktı.B.B. Erzurumspor ile tüm bağlarının koparılması yönünde karar alınan menajer Metin Korkmaz’a ait Mec Menajerlik şirketinin internet sitesinde, Kemal Kılıç’ın adının da yer alması, Mavi Beyazlı kulüpte bomba etkisi yaptı. mecmenajerlik.com adresli internet sitesinde Metin Korkmaz’ın tanıtıldığı bölümde, ünlü menajerin birlikte çalıştığı teknik adamlar arasında Kemal Kılıç’ın ismi de bulunuyor.
 

OFOEDU’DA METİN KORKMAZ'IN SPORCUSU ÇIKTI!

Öte yandan Kemal Kılıç’ın tanımıyorum dediği Metin Korkmaz’a gizli bir şekilde haber gönderdiği ve takviye yapılacak bölgeler için oyuncu talebinde bulunduğu da ortaya çıktı.

Özellikle B.B. Erzurumspor’da Kemal Kılıç’ın gündeme getirdiği ve son birkaç gündür bazı basın yayın organlarında ve sosyal medyada dolaşan Eskişehirspor’un forveti Ofoedu’nun da menajerlik haklarının Metin Korkmaz’a ait olması da dikkatlerden kaçmadı…

Haber Resim Galeri

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

19 Ekim 2018 Cuma
Denizlispor-Afyonspor: 3-0