06 Şubat 2014 Perşembe

Uzak yakın kilometreler farketmeksizin pırıl pırıl ve gelecekte umut veren Antalya bölgesinden Kadın Klasman Hakemi Leman Aksoy Bozacıoğlu, bayan hakemliğinin yükselen değeri..LEMAN AKSOY BOZACIOĞLU ÖRNEK TEŞKİL EDİYORTürkiye'nin kuşkusuz en zor mesleklerinden biridir hakemlik. Çünkü; ne İsa'ya ne Musa'ya nede kimseye yaranamazsın. İyi olur Allah'tan kötü olur hakem'den bilinir. Maçlarda çoğu kez günah keçisi hakemler olur. Klüp başkanları, futbolcular ve teknik direktörler çoğu kez kendi başarısızlıklarını hakemlere yıkarlar. İşte böylesine zor bir meslektir hakemlik mesleği.

Böylesine zor bir mesleğin içinde adeta ateşten gömlek giyerek bayan olmasına rağmen hakemlikte tepe noktalara gelmeye aday Leman Aksoy Bozacıoğlu.

Uzak yakın kilometreler farketmeksizin pırıl pırıl ve gelecekte umut veren Antalya bölgesinden Kadın Klasman Hakemi Leman Aksoy Bozacıoğlu'nu tebrik ediyor çalışmalarında başarılar diliyor ve bu ülkenin Leman Aksoy Bozacıoğlu gibi bayan hakemlere fazlasıyla ihtiyacı olduğunu gücünü halktan alan haklının yanında olan Türkiye'nin 1 Numaralı futbol sitesi  Marka Futbol olarak belirtmek istiyoruz.

İyiki varsın Leman Aksoy Bozacıoğlu Yolun Açık olsun


Haber Resim Galeri

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

25 Mayıs 2019 Cumartesi
Çorumspor 2.Lig'de
25 Mayıs 2019 Cumartesi
Ergene Velimeşespor 2.Lig'de
25 Mayıs 2019 Cumartesi
Vanspor 2.Lig'de
25 Mayıs 2019 Cumartesi
Başakşehir ilk transferini yaptı