29 Ekim 2017 Pazar

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, 2-1 kazandıkları Alanyaspor maçının ardından oyuna girmek istemeyen Medel'le ilgili açıklamalarda bulundu.

MEDEL AÇIKLAMASI

Beşiktaş Teknik direktörü Şenol Güneş'in açıklamaları şöyle;

Çok gol atabilen hücum yanı zengin olabilen ve geri dönüşler yapabilen bir takımla oynadık. Zor maçtı ama bu zor maçı açacak yetenekli oyunculara sahiptik. İkinci yarı oyuna tamamen hakimdik. Orta sahadan oyuncu değişikliği yapmayı düşünüyordum.

Isınan bütün oyuncuları yanıma çağırdım ama oyuncularda garip bir hava vardı yavaş geliyorlardı, ben de Necip’i oyuna aldım ama bir sorun yok. Ben oyuncuları çağırdığımda oyuncuların coşkulu bir şekilde yanıma gelmesi lazım. Her zaman olduğu gibi yanlış görmüşsünüz. 5 oyuncumuz ısınıyordu, daha hızlı gelmeleri lazımdı. İsim söylememiştim, hepsinin hızlı gelmesi gerekiyordu.


Biz, bize yapılan haksızlığa arkamızı dönüp, işimizi yapmaya çalışacağız. Haksızlık var diye söylemiyorum. Negredo gol atamıyor diye morali bozuluyor, kenarda kalıyor, ama futbol böyle bir oyun. İyi oynarsa, karşılığını bulur, bazen geç de bulur. Babel bizim oyuncumuz. Bizim oyuncumuza ceza verdiler, sonra azalttılar. Türkiye bir hukuk devleti. Caner'in cezası için yapacak veya söyleyecek bir şeyim yok. Ceza verilir, kaldırılır, indirilir, yurt dışına yollarız.

Haber Resim Galeri

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

14 Şubat 2019 Perşembe
Denizlispor'da şok istifa
14 Şubat 2019 Perşembe
Altay seri galibiyetler peşinde