09 Mayıs 2013 Perşembe

ESKİŞEHİRSPORUN NET GOLÜ GÜME GİTTİ

Eskişehirspor, 93.dakikada organize bir atakla Fenerbahçe kalesine yüklendi. Alper'in arapasında topla buluşan Necati Ateş, şık bir vuruşla ağları havalandırdı ama karar ofsayt!

MHK BAŞKANI ZEKERİYA ALP İSTİFA ETMELİ

Eskişehirspor, 93.dakikada  net golünü oysat diye kesilerek, Acaba bu pozisyonu hakem görmedimi ? Yoksa görmek mi istemedi ? Ve yahutta hakemleri her yerden saklayan kalkıp ödül törenine bile göndermeyen fakat kendisi çarçaf çarşaf birçok yer ve yerlere katılan MHK Başkanı Zekeriya Alp'in bir parmağı varmı diye futbolseverler soruyor vede merak ediyor.

Merkez Hakem Komitesi Başkanı Zekeriya Alp, bir mesaj atsana Türk Futbona !! Eskişehirspor'un Necati Ateş'in 93.dakikada ofsayt diye sayılmayan golü başta olmak üzere bir e-mail fax atsana Türk futboluna.

MHK ( Merkez Hakem Komitesi) Başkanı Zekeriya Alp, Fazla geriye gitmeyecem. Dün Trabzon'da Amatör maçta hakem dövdüler. Siz ve kurumunuz MHK sessiz. Bugün Eskişehirspor'un golü verilmiyor yine sessizsiniz.

Hakemleri, bizce yani gücünü halktan alan haklının yanında olan Marka Futbol sitesi olarak sahip çıkamadığınız gibi hakemleri sizin başınızda bulunduğunuz MHK döneminde sevimsiz hale sokuyorsunuz. MHK Başakanı olarak bizce sizler o koltuğun laikiyle hakkını veremiyorsunuz. Türk halkına saygıda duymuyorsunuz. Şayet bunun aksi olsa ödül törenine Türk milletinin oyuyla yılın hakemi seçilen hakemi yollardınız. Biri size bir ödül verse kaç tane takma atıp gelirsin sayın Zekeriya Alp ?

Eskiden televizyonlar siyah-beyaz'de fakat görüntüler hep çok netti. Şimdi ise yani sizin dönemizde ise sayın Zekeriya Alp, görüntüler hep nedense ''çırıltılı'' allak bullak farkındamısınız...

Haber Resim Galeri

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

12 Ocak 2019 Cumartesi
Giresunspor yeni stadına kavuşuyor
12 Ocak 2019 Cumartesi
Aykut Demir'e af çıktı
12 Ocak 2019 Cumartesi
Eskişehirspor dağılma sürecinde