11 Nisan 2013 Perşembe


 

CANAKKALE GEÇİLMEZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

18 Mart 1915'te Çanakkale'nin geçilemeyeceğini tüm dünya öğrendi. Ulu önderimiz Atatürk ve sayısız şehidimizi saygı ve rahmetle anıyoruz.

APO'NUN PİÇLERİ YILDIRAMAZ BİZLERİVatan topraklarını korumak ve savunmak için en güç koşullar altında canlarını ortaya koymaktan çekinmeyen şehitlerin, devletimizin varlığının, birlik ve beraberliğinin güvencesi olarak sonsuza kadar ulusumuzun gönlünde yaşamaya devam edecektir. Bir insanın dünya da iken ulaşmak isteyebileceği en yüce makam şehitlik makamıdır. Şehitlik ve gazilik; insanın varabileceği en önemli manevi makamlardır.Yüce Türk milletinin, hiçbir koşulda bağımsızlık ve hürriyetinden taviz vermeyeceğini, devletin ve milletin sonsuza kadar var olacağını, şehit ve gazilerin verdiği mücadelelerle tüm dünyaya kabul ettirmiştir.

Çanakkale Deniz Zaferi'nin yıldönümünde, bize bıraktıkları mirasın ve verdikleri mücadelenin bilinciyle Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını, kahraman şehitlerimizi rahmet ve saygıyla anıyor, gazilerimize şükranlarımı sunuyoruz

HABER: MARKAFUTBOL

HABER TARİHİ: 18 MART 2013

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

12 Mayıs 2019 Pazar
Beşiktaş başkanını seçti
12 Mayıs 2019 Pazar
Emre Akbaba en az 10 ay sahada yok
12 Mayıs 2019 Pazar
Ali Koç : Futbolun kara gecesi