24 Aralık 2017 Pazar

Denizlispor taraftar grubu Yeşil Cephe Denizlispor Boluspor maçı öncesi karşılamayı takip etmek üzere gelen Boluspor yönetimini ziyaret etti.

NECİP ÇARIKÇI’YA ÖZEL KARŞILAMA

Boluspor başkanı Necip Çarıkcı'ya geçtiğimiz yıl yaptığı jest için teşekkür eden Yeşil Cephe üyeleri "Geçtiğimiz sezon deplasmanda oynadığımız maçtan sonra şehir çıkışında otobüsümüzün yakıtının bitmesi üzerine konuyu duyarak yardımımıza koşan Boluspor Kulübü Başkanı Necip Çarıkçı'ya teşekkür etmek istedik" dediler.

ÇARIKCI'DAN DOSTLUK MESAJLARI

Başkan Necip Çarıkcı ise Yeşil Cephe üyelerine teşekkür ederek, "Biz Bolu'da hiç bir taraftar grubunun, taraftarın mağdur olmasını istemeyiz. Önemli olan ilimize gelen misafirlerimizin sağ salim evlerine geri dönmelerini sağlamaktır. Bu konuda bize ne görev düşüyorsa yapmaya hazırız. Ülke olarak her zaman birlik beraberliğe ihtiyacımız bulunmakta. Bugün size yarın bize. Denizli'de bizi ağırlayan misafir eden Denizli halkına ve taraftarına teşekkür ediyorum. Önemli olan dostluk" dedi.    

 

YEŞİL CEPHEDEN AÇIKLAMA

Sosyal paylaşım sitelerinden fotoğrafları da paylaşan Yeşil Cephe taraftar grubu şu açıklamayı yaptı. 

Bugün saat 15:30'da oynayacak olduğumuz Boluspor maçı öncesi centilmenliğiyle tüm Türkiye'den takdir toplayan grubumuz üyeleri, geçtiğimiz sezon deplasmanda oynadığımız maçtan sonra şehir çıkışında otobüsümüzün yakıtının bitmesi üzerine konuyu duyarak yardımımıza koşan Boluspor Kulübü Başkanı Necip Çarıkçı ve yönetimine çiçek vererek teşekkür edip maç öncesi iki takıma da başarılar diledi.

Sayın Necip Çarıkçı'ya buradan bir kez daha teşekkür ediyor, Bolu'dan ve diğer illerden şehrimize deplasman yapan Boluspor taraftarına kazasız belasız yolculuklar diliyoruz.

 

 

Haber Resim Galeri

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

17 Şubat 2019 Pazar
Afyonspor-Giresunspor: 3-2
17 Şubat 2019 Pazar
Adanaspor-İstanbulspor: 1-1
17 Şubat 2019 Pazar
Osmanlıspor-K.Karabükspor: 3-0
17 Şubat 2019 Pazar
Kayserispor-Göztepe: 2-1