2014 ÖDÜL TÖRENİMİZ
2013-2014 MARKA FUTBOL ÖDÜL TÖRENİ
Marka Futbol 2013-2014 Yılın ödül töreni 28 Nisan Pazarti günü İstanbul-Bakırköy'de Yunus Emre Kültür Merkezinde Saat:18:00'de sahiplerini buldu.
İŞTE ÖDÜL ALANLARIN TOPLU LİSTESİ
Bir Ömür Boyu Yaşam Onur Ödülü = Kadir Özcan
Bir Ömür Boyu Yaşam Onur Ödülü = Saffet Sancaklı
Yılın Belediye Başkanı = Bakırköy Belediye Başkanı Op. Dr. Bülent Kerimoğlu
Yılın Spor Programı = Futbol Ateşi (Trt Spor)
Yılın Süper Lig Yorumcusu = Alp Pehlivan (Trt Spor)
Yılın Ptt 1.Lig Yorumcusu = Tanju Çolak (Trt Spor)
Yılın Spor Acentesi = Fanatic Tour
Yılın Radyo Programı = Radyo 24 Taraftarium Programı
Yılın Hakem Yazarı = Binali Kartal
Yılın Hakemi = Fırat Aydunus
Yılın Kadın Hakemi = Leman Aksoy Bozacıoğlu
Yılın Taraftar Başkanı = Ali Çiçek
Yılın En Genç Yazarı = Furkan Alakuş
Tribün Özel Onur Ödülü = İlknur Kiraz
Yılın En İyi Karadeniz Gazetecisi = İsmail Düzgün
Yılın Analiz Yazarı = Erkan Hakarar
Yılın En iyi Web Tv Programı = Yalçın Dümer ile Medya Cafe
Yılın Kaleci Antrenörü = İsmail Güney
Yılın Futbol Şube Sorumlusu = Zeki Çıkrıkçı
Jüri Özel Ödülü = Larissa Dilek Ünlü
2013-2014 SÜPER LİG ÖDÜLLERİ
Süper Lig'de Yılın Başkanı = İbrahim Hacıosmanoğlu (Trabzonspor)
Süper Lig'de Yılın Fair-Başkanı = Hüseyin Eryüksel (Akhisar)
Süper Lig'de Yılın Teknik Direktörü = Hamza Hamzaoğlu (Akhisar)
Süper Lig'de Yılın Kalecisi = Onur Kıvrak (Trabzonspor)
Süper Lig'de Yılın Stoperi = Semih Kaya (Galatasaray)
Süper Lig'de Yılın Sol Beki = Caner Erkin (Fenerbahçe)
Süper Lig'de Yılın Sol Beki = Şener Özbayraklı (Bursaspor)
Süper Lig'de Yılın Ortasağa Oyuncusu = Olcay Şahan (Beşiktaş)
Süper Lig'de Yılın Ortasağa Oyuncusu = Emre Belözoğlu = (Fenerbahçe)
Süper Lig'de Yılın Ortasağa / Sağ Açık Oyuncusu = Ahmet İlhan Özek (Karabükspor)
Süper Lig'de Yılın Ortasağa / Sol Kanat Oyuncusu = Olcan Adın (Trabzonspor)
Süper Lig'de Yılın Forveti = Necati Ateş (Eskişehirspor)
Süper Lig'de Yılın Santraforu = José Fernando (Bursaspor)
Süper Lig'de Yılın Forveti = Omar Niesse (Akhisar)
2013-2014 P.T.T 1.LİG ÖDÜLLERİ
P.T.T 1.Lig'de Yılın Başkanı = Tuna Aktürk (Balıkesirspor)
P.T.T 1.Lig'de Yılın Fair-Başkanı = Nedim Türkmen (Orduspor)
P.T.T 1.Lig'de Yılın Teknik Direktörü = Cihat Arslan (İstanbul B.B)
P.T.T 1.Lig'de Yılın Çıkış Yapan Teknik Direktörü = Yusuf Şimşek (Karşıyaka)
P.T.T 1.Lig'de Yılın Kalecisi Ahmet Şahin = (Mersin İdmanyurdu)
P.T.T 1.Lig'de Yılın Stoperi Mahmut Bekdemir = (İstanbul B.B)
P.T.T 1.Lig'de Yılın Stoperi Rıza Efendioğlu = (Balıkesirspor)
P.T.T 1.Lig'de Yılın Sol Beki Ferhat Öztorun = (Orduspor)
P.T.T 1.Lig'de Yılın Sağ Beki Benjamin Fuchs = (Manisaspor)
P.T.T 1.Lig'de Yılın Orta Saha Oyuncusu Anıl Taşdemir = (Orduspor)
P.T.T 1.Lig'de Yılın Orta Saha Oyuncusu Muhammed Reis (Balıkesirspor)
P.T.T 1.Lig'de Yılın Sol Kanat Oyuncusu Enver Cenk Şahin = (İstanbul B.B)
P.T.T 1.Lig'de Yılın Sağ Kanat Oyuncusu Michel Landel = (Orduspor)
P.T.T 1.Lig'de Yılın Forveti Mehmet Batdal = (İstanbul B.B)
P.T.T 1.Lig'de Yılın Forveti Slavko Peroviç = (Manisaspor)
2013-2014 2.LİG KIRMIZI GRUP ÖDÜLLERİ
2.Lig Kırmızı Grup'ta Yılın Teknik Direktörü = Mehmet Altıparmak (Alanyaspor)
2.Lig Kırmızı Grup'ta Yılın Çıkış Yapan Teknik Direktörü = Hasan Çelik (Pazarspor)
2.Lig Beyaz Grup'da Yılın Başkanı = Hasan Çavuşoğlu (Alanyaspor)
2.Lig Beyaz Grup'ta Yılın Fair-Başkanı = Hüseyin Yangın (Pazarspor)
2.Lig Kırmızı Grup'ta Yılın Kalecisi Ramazan = Evren Üstündag (Altınordu)
2.Lig Kırmızı Grup'ta Yılın Stoperi = Süleyman Varlık (Alanyaspor)
2.Lig Kırmızı Grup'ta Yılın Stoperi = Feyyaz Aliş ( Tepecikspor)
2.Lig Kırmızı Grup'ta Yılın Sağbeki = Yasin Palaz (Bandırmaspor)
2.Lig Kırmızı Grup'ta Yılın Solbeki = Selçuk Çalışır (Altay)
2.Lig Kırmızı Grup'ta Yılın Orta Saha Oyuncusu = Gökhan Çakır (Nazilli Belediyespor)
2.Lig Kırmızı Grup'ta Yılın Orta Saha Oyuncusu = Emre Akbaba (Alanyaspor)
2.Lig Kırmızı Grup'ta Yılın Orta Saha Oyuncusu = Gökhan Karadeniz (Altınordu)
2.Lig Kırmızı Grup'ta Yılın Sol Ön Oyuncusu = Efecan Karaca (Alanyaspor)
2.Lig Kırmızı Grup'ta Yılın Sag Ön Oyuncusu = Halil İbrahim Tuna (Altınordu)
2.Lig Kırmızı Grup'ta Yılın Forveti = Mehmet Umut Nayir (Ankaragücü)
2013-2014 2.LİG BEYAZ GRUP ÖDÜLLERİ
2.Lig Beyaz Grup'da Yılın Başkanı = Hüseyin Altınbaş (Göztepe)
2.Lig Beyaz Grup'ta Yılın Fair-Başkanı = Mustafa Bozbağ (Giresunspor)
2.Lig Beyaz Grup'ta Yılın Teknik Direktörü = Mehmet Birinci (Giresunspor)
2.Lig Beyaz Grup'ta Yılın Kalecisi = Tolgahan Acar (Göztepe)
2.Lig Beyaz Grup'ta Yılın Liberosu = Barış Yardımcı (Hatayspor)
2.Lig Beyaz Grup'ta Yılın Defans Oyuncusu = Recep Yılmaz (Pendikspor)
2.Lig Beyaz Grup'ta Yılın Sağ Beki = Hamza Gezmiş (Sarıyer)
2.Lig Beyaz Grup'ta Yılın Sol Beki = Mutlu İlengöz (Tokatspor)
2.Lig Beyaz Grup'ta Yılın Orta Saha Oyuncusu = Çağrı Ortakaya (Giresunspor)
2.Lig Beyaz Grup'ta Yılın Orta Saha Oyuncusu = Cihan Yılmaz (Göztepe)
2.Lig Beyaz Grup'ta Yılın Sol Ön Oyuncusu = Samed Kartal (Giresunspor)
2.Lig Beyaz Grup'ta Yılın Sağ Ön Oyuncusu = Burak Akdiş (Kartalspor)
2.Lig Beyaz Grup'ta Yılın Santrafor oyuncusu = Ergün Çakır (Giresunspor)
2.Lig Beyaz Grup'ta Yılın Forveti = Coşkun Yılmaz (Yeni Malatyaspor)
3.Lig'de Yılın Futbolcusu Mustafa Kaya = (Silivrispor)