07 Eylül 2014 Pazar

Marka Futbol'un Markası Spor Adamı Ahmet Özer, (A) Milli Futbol Takımı, Trabzonspor ve Fenerbahçe'nin eski efsane oyuncusu Ogün Temizkanoğlu ve ünlü iş adamlarından ( Göztepe kulüp başkanılığı yapmış ) Hüseyin Altınbaş'ı konuk ediyor.

BU PROGRAM ÇOK SES GETİRECEK

Marka Futbol'un Markası Spor Adamı Ahmet Özer'in profosyenel  ve klas yorumları ile renk kattığı, Hüseyin İbrahimoğlu'nun sunduğu, Tarafsız Saha 8 Eylül Pazartesi akşamı 20:30 'da TV 5 'te, (A) Milli Futbol Takımı, Trabzonspor ve Fenerbahçe'nin eski efsane oyuncusu Ogün Temizkanoğlu ve ünlü iş adamlarından ( Göztepe kulüp başkanılığı yapmış )Hüseyin Altınbaş'ı konuk ediyor.

AHMET ÖZER, OGÜN TEMİZKANOĞLU VE

HÜSEYİN ALTINBAŞ CANLI YAYINDA


(A) Milli Futbol Takımı, Trabzonspor ve Fenerbahçe'nin eski efsane oyuncusu Ogün Temizkanoğlu, (A) Milli Futbol Takımını ve Hüseyin Avni Aker stadyumunda ligin ikinci haftasında oynanacak Trabzonspor-Fenerbahçe müsabakasını yorumlayacak.

Ünlü iş adamlarından ( Göztepe kulüp başkanılığı yapmış ) Hüseyin Altınbaş, Göztepe başta olmak üzare birçok anadolu takımlarının yönetimsel anlayışını başarıya giden yolu ve Türk futbolunun gelindiği noktayı paylaşacak.


Ligin startını tecrübeli ve deneyimli teknik direktör Güvenç Kurtar ve Ahmet Akcan ile açan, geçen hafta tecrübeli ve deneyimli teknik direktör Naci Şensoy ve Bahattin Güneş'i konuk eden Tarafsız Saha'nın bu haftaki konukları Ogün Temizkanoğlu ve Hüseyin Altınbaş.

Marka Futbol'un Markası Spor Adamı Ahmet Özer'in olduğu her yer reytingtir. Bu program kaçmaz Türkiye !

Haber Resim Galeri

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

12 Ocak 2019 Cumartesi
Giresunspor yeni stadına kavuşuyor
12 Ocak 2019 Cumartesi
Aykut Demir'e af çıktı
12 Ocak 2019 Cumartesi
Eskişehirspor dağılma sürecinde