08 Eylül 2014 Pazartesi

Marka Futbol'un Markası Spor Adamı Ahmet Özer, (A) Milli Futbol Takımı, Trabzonspor ve Fenerbahçe'nin eski efsane oyuncusu Ogün Temizkanoğlu ve ünlü iş adamlarından ( Göztepe kulüp başkanılığı yapmış ) Hüseyin Altınbaş'ı konuk etti.AHMET ÖZER BU HAFTA OGÜN TEMİZKANOĞLU VE

HÜSEYİN ALTINBAŞ'I CANLI YAYINDA KONUK ETTİ


TV 5 ekranlarında yayınlanan Tarafsız saha programında, her hafta bir birinden seçkin konu ve konuklarla Türk Futbolunun nabzını tutmaya devam ediyor.

TARAFSIZ SAHA TÜRK FUTBOLUNUN NABZINI TUTTU

Marka Futbol'un Markası Spor Adamı Ahmet Özer'in profosyenel  ve klas yorumları ile renk kattığı, Hüseyin İbrahimoğlu'nun sunduğu, Tarafsız Saha 8 Eylül Pazartesi akşamı 20:30 'da TV 5 'te, (A) Milli Futbol Takımı, Trabzonspor ve Fenerbahçe'nin eski efsane oyuncusu Ogün Temizkanoğlu ve ünlü iş adamlarından ( Göztepe kulüp başkanılığı yapmış )Hüseyin Altınbaş'ı konuk etti.

Program içerisinde, Türk futbolunun gelindiği noktayı, A Milli takımın hayati önem taşıyan İzlanda maçını, 2016 Avrupa şampiyonasına katılma adına Türkiyemizin gruptaki takımları değerlendirildi. Hafta sonu oynanacak Trabzonspor- Fenerbahçe müsakası ve süper ligde oynanacak 2.hafta müsabakalarıda Marka Futbol'un Markası Spor Adamı Ahmet Özer, (A) Milli Futbol Takımı, Trabzonspor ve Fenerbahçe'nin eski efsane oyuncusu Ogün Temizkanoğlu ve ünlü iş adamlarından ( Göztepe kulüp başkanılığı yapmış ) Hüseyin Altınbaş yorumladı.

CİHAT ARSLAN Ş.URFA'DAN TELEFON İLE CANLI YAYINA BAĞLANDI

Şanlıurfaspor teknik direktörü Cihat Arslan'da Şanlıurfa'da Telefon ile canlı yayına katıldı ve Şanlıurfaspor'un emin adımlarla  ''Uzun soluklu 34.Haftalık maratonda sezon sonu Şanlıuraspor'u hak ettiği yere taşımak için'' çalışmaların sürdüğünü belirtti.

İki yıldır Ptt 1.ligde yılın teknik direktörü seçildiğinin ifade edilmesiyle ilgili olarak, Cihat Arslan:'' Öncelikle bu anlamlı ödüle layık gören herkese sonsuz teşekkür ediyorum. Herkesimden oylarını gönderen taraflı tarafsız bütün futbol severlere teşekkür etti.''

 

Haber Resim Galeri

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

12 Ocak 2019 Cumartesi
Giresunspor yeni stadına kavuşuyor
12 Ocak 2019 Cumartesi
Aykut Demir'e af çıktı
12 Ocak 2019 Cumartesi
Eskişehirspor dağılma sürecinde