24 Nisan 2017 Pazartesi

RECEP BÖLÜKBAŞI TARAFSIZ SAHA’DA

Bursaspor’un geçen dönemki Klüp Başkanı sayın Recep BÖLÜKBAŞI, her Pazartesi akşamlarının vaz geçilmez spor programı TV 5 Ekranlarında saatler: 22:00’yi gösterdiğinde Tarafsız Saha’ya program esnasında telefon ile canlı yayına bağlanıyor.BÖLÜKBAŞI CANLI YAYINA TELEFON İLE BAĞLANACAK

24 Nisan Pazatesi akşamı, Bursaspor’un geçen dönemki Klüp Başkanı sayın Recep BÖLÜKBAŞI, Anadolunun Sesi Marka Futbol'un Markası Spor Adamı Ahmet ÖZER'in hazırlayıp sunduğu, sportmen ve tecrübeli teknik direktör Cihat ARSLAN ve futbol adamı Ednan ÇOBAN’ın klas yorumlarıyla renk kattığı Tarafsız Saha spor programına telefon ile canlı yayına bağlanıyor.RECEP BÖLÜKBAŞI ÖRNEK TEŞKİL EDİYOR

Bursa aşığı ve Bursaspor sevdalısı Recep BÖLÜKBAŞI, ailesinden evinden feraset ederek, gecesini gündüzüne katarak, hummalı şekilde çalışarak bütün mesaisini Bursaspor için harcamıştı.

BÖLÜKBAŞI İLE BURSASPOR DESTANLAR YAZMIŞTI

Bursaspor çok badireler atlattı. Takım süper lig’den düşmüştü. Tozlu raflı yollardan Bursaspor’u tekrar ayağa kaldırmak ve Bursaspor’u süper lig’de şampiyon yapmak Türkiye kupasında ise final oynatmak hiç mi hiç kolay değildi. Bursaspor efsane başkanı sayın merhum İbrahim YAZICI ile kader arkadaşlığı yapan, 9 yıl süreyle yönetiminde bulunan tek kişi olan Bursa aşığı ve Bursaspor sevdalısı Recep BÖLÜKBAŞI ile Bursaspor lig’de ve kupada destanlar yazmıştı.


TÜRKİYE’NİN RECEP BAŞKANLARA ÇOK İHTİYACI VAR

Türk Futbolunun mutfağı olan Alt yapıya önem veren gençlerin önünü açan isimdir ender başkanlardan biridir Recep BÖLÜKBAŞI.


Edirne’den Ardahan’a taraflı tarafsız her kesimin takdirini kazanan ve örnek teşkil eden sayın Bursa aşığı ve Bursaspor sevdalısı Recep BÖLÜKBAŞI gibi başkanlara Türkiye’nin çok fazlasıyla ihtiyacı var. Recep BÖLÜKBAŞI demek başarı demek, başarı demek ise Recep BÖLÜKBAŞI demektir.

Tv 5 Ekranlarında her pazartesi saatler 22:00'yi gösterdiğinde Tarafsız Saha spor programı, seçkin konu ve konuklarla gündeme dair sıcak gelişmeler ve önemli canlı telefon bağlantıları ile milyonları ekrana kitliyor.


Ses ver Türkiye ! Bu program kaçmaz Türkiye ! 

Tarafsız Saha 24 Nisan 2017 Pazartesi akşamı 22:00'yi gösterdiğinde Tv 5 Ekranlarında.TV 5’İ HER PLATFORMDAN İZLEYEBİLİRSİNİZ

TV 5'i her platformda yayın yapmaktadır ve her yerden izleyebilirsiniz.

Haber Resim Galeri

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

12 Mayıs 2019 Pazar
Beşiktaş başkanını seçti
12 Mayıs 2019 Pazar
Emre Akbaba en az 10 ay sahada yok
12 Mayıs 2019 Pazar
Ali Koç : Futbolun kara gecesi