06 Ağustos 2017 Pazar

KARADENİZ DERBİSİNDE SESSİZ PROVA

Samsunspor ve Giresunspor,Samsun 19 Mayıs Stadyumu'nda hazırlık maçında 0-0 berabere kalarak liglerin başlamasına az bir zaman kala son provalarını yaptı.


SAMSUNSPOR 0-0 GİRESUNSPOR

STADYUM = Samsun 19 Mayıs (Eski Stadyum)

HAKEMLER = Sinan Dereci, Mehmet Şengül, Yakup Bulut

SAMSUNSPOR = Furkan (Dak. 69 Bekir9, Abdulkerim (Dak. 89 Kemal),Erkam Reşmen  (Dak. 77 Erkan), Halil İbrahim (Dak. 67 Enes) Çağrı (Dak. 86 Oğuz), John (Dak. 87 Oğuz), Ramazan, Hasan (Dak. 67Ercan), Aperen (Dak. 54 Göksu), Ufuk (dak. 80 Ahmet)

 

TEKNİK DİREKTÖR = Alpay Özalan

GİRESUNSPOR =  Anıl, Hüsamettin, Caner (Dak. 82 Berkan), Onur (dak. 85 İsmet), Özgür, Recep (Dak. 82 Samet), Dodo (Dak. 84 Oğuzhan), Panajotis (Dak. 65 Çağlar), Dmytro (Dak. 78 Jones), Mehmet Akyüz (Dak. 64 Sinan), Dale (Dak. 71 Mertcan)

TEKNİK DİREKTÖR = Metin Diyadin


Kısır ve gol pozisyonlarının az olduğu maçta havanın nemli ve sıcak olması da futbolcuları olumsuz etkiledi.

90 dakikanın ardından gol sesinin çıkmadığı maçta teknik direktörler maç içinde bir çok futbolcusunu deneme firsatı bulurken, her iki takım yeni transferlerini de bu maçta görme fırsatı buldu. Samsunspor taraftarları hazırlık maçına fazla ilgi göstermezken, az sayıda Samsunspor taraftarları kapalı tribünde maçı seyretti. Her iki takımın teknik heyeti ve futbolcuları birbirlerine yeni sezonda başarı diledi.

 

Haber Resim Galeri

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

12 Ekim 2018 Cuma
Arda Turan sık kafama Berkay