07 Mayıs 2012 Pazartesi

ŞANLIURFA’YA ANLAMLI ÖDÜL

2.Lig Beyaz Grup’ta göstermiş olduğu üst düzey performans ile adım adım şampiyonluğa koşan Şanlıurfaspor ve Şanlıurfaspor Kulüp Başkanı Sayın Kemal Saracoğlu Yılın Kulüp başkanı ödülüne layık görülmüştür.Marka Futbol resmi web sitesinin www.markafutbol.com  gerçekleştirdiği Süper Ligden 3. Lige kadar yılın en iyileri ödül töreni 29 Mayıs Salı Günü  İstanbul’da sahiplerini buluyor..  Üst Düzey katılımın gerçekleşeceği gecede Bülent Sertaç ve Emel Sayın sahne alacağı gecede ödül alacaklar Klüpler, Futbolcular, Teknik Adamlar, hakemler, gazeteciler ve spor programlarda şekilleniyor.

Gücünü halktan, tarafsız ilkeli, doğrunun peşinde, araştırmacı ve haklının yanında olan  Türkiye’nin 1 Numaralı Futbol Sitesi www.markafutbol.com marka futbol olarak Günlerdir gerek resmi web sitemizde,  gerekse de Türkiye’nin dört bir köşesindeki yerel gazeteciler vede Türkiye’deki üst düzey futbol otoritesi ile koordineli olarak gerçekleştirdiğimiz Marka Futbol Yılın Futbol Oscarları ödül töreninde Yılın En iyi takımı Şanlıurfaspor yılın en iyi kulüp başkanı Kemal Saracoğlu seçilmiştir.

Kendilerine bu ödülü takdim etmekten onur ve gurur duyacağız. Yolun açık olsun Şanlıurfa yolun açık olsun Şanlıurfaspor başkanı sayın Kemal Saraçoğlu.

Marka Futbol Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Özer
Saygılarımla.

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

19 Ekim 2018 Cuma
Denizlispor-Afyonspor: 3-0