22 Mayıs 2012 Salı

SEDAT YEŞİLKAYA YILIN FUTBOLCUSU

2.Lig Beyaz Grup’ta Yılın Futbolcusu Şanlıurfaspor’dan Sedat Yeşilkaya Seçilmiş, Futbolseverler bu Tecrübeli oyuncu Sedat Yeşilkaya’ya layık görmüştür. Sayın Sedat Yeşilkaya’ya ödülünü 29 Mayıs Salı Günü Gecemizde Kartalspor Yöneticisi Bayram Kanaç Takdim edecektir.Marka Futbol resmi web sitesinin www.markafutbol.com  gerçekleştirdiği Süper Ligden 3. Lige kadar yılın en iyileri ödül töreni 29 Mayıs Salı Günü  Saat:19.00’da İstanbul Bahçelievler’de sahiplerini buluyor..  Üst Düzey katılımın gerçekleşeceği gecede Bülent Sertaç ve Emel Sayın sahne alacağı gecede ödül alacaklar Kulüpler, Futbolcular, Teknik Adamlar, hakemler, gazeteciler ve spor programlarda şekilleniyor.

Gücünü halktan, tarafsız ilkeli, doğrunun peşinde, araştırmacı ve haklının yanında olan  Türkiye’nin 1 Numaralı Futbol Sitesi www.markafutbol.com marka futbol olarak Günlerdir gerek resmi web sitemizde,  gerekse de Türkiye’nin dört bir köşesindeki yerel gazeteciler vede Türkiye’deki üst düzey futbol otoritesi ile koordineli olarak gerçekleştirdiğimiz Marka Futbol Yılın Futbol Oscarları ödül töreninde 2.Ligde Yılın Futbolcusu Sedat Yeşilkaya. 

Kendilerine bu ödülü takdim etmekten onur ve gurur duyacağız. Yolun açık olsun Sedat Yeşilkaya Yolun Açık olsun Şanlıurfaspor.MARKA FUTBOL YÖNETİM KURULU BAŞKANI AHMET ÖZER
SAYGILARIMLA

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

12 Mayıs 2019 Pazar
Beşiktaş başkanını seçti
12 Mayıs 2019 Pazar
Emre Akbaba en az 10 ay sahada yok
12 Mayıs 2019 Pazar
Ali Koç : Futbolun kara gecesi