13 Şubat 2014 Perşembe

ŞEKERSPOR'U SOKAĞA ATTILAR

3.Lig 3.Grup ekiplerinden Şekerspor'da akıl almaz işler oluyor. Şekerspor'un isim babası Türk Şeker tarafından , 55 profesyonel 260 amatör 12 si engelli futbocular sokağa atıldı.Şekerspor kulübünden Marka Futbol sitesine resmi açıklamada bulunuldu. İşte o açıklamar sizlerle...

İŞTE ŞEKERSPOR'DAN YAPILAN BASIN AÇIKLAMASI

UEFA Irkçılığı bile cezalandırırken Spor da Sİyaset olması Tüm spor camiasını üzmektedir. Türk Futbolu nun Lokomotiflerinden biri olan ŞEKERSPOR a İsim Babası TÜRK ŞEKER Tarafından böyle bir işlem yapması 55 profesyonel 260 amatör 12 si engelli topçuların sokağa atılması Ligin bitmesine 13 hafta kala bunun yapılması bir kulübü uçurumdan aşağı atılması demektir..

Spor kulüplerinin Kamu Faydalı kurumları olduğu anayasamızca 56-57 maddelerde zaten kayıt altındadır Spor Bakanlığı da bu yüzden kurulmuştur. Eğer sporcuya sahip çıkacaksanız Türk Futbolunun bir yerlere gelmesini istiyorsanız Alt yapısı Türkiyenin en güçlü 10 kulübünden biri olan ŞEKERSPOR u kapatmanız demek Türk Futboluna darbe vurmanız demektir. İngiltere den bu kulübün alt yapısı fark ederek benim alt yapı pilot takımım diyen Manchester City kadar damı gözleri bir şey görmeyenlere sesleniyoruz.Milyarlaca dolar her yıl zarar eden TÜRK ŞEKER Şekerspor u tahliye ederek Kar edecekse mesele yok demektir. Türk Şeker arazisi üzerinde işgal yapan OPTİMUM a bir şey yapmayan kayıtsız kalan TÜRK ŞEKER yaşları 12-22 olan genç yeteneklerini sokağa bırakmıştır. Biz kanımızın son damlasına kadar savaşacağız gerekirse ANAYASA MAHKEME Sİ ne kadar gideceğiz bizim pancar tarlası üzerinde 20 Trilyonluk yatırımımız var geçen ay Sincan Sulh Hukuk Mahkemesince hurdası 5.411.000 tl eder diyen Yüce Türk Mahkemesinin Bilir kişi raporu var Optimuma parasız verilen ne kadar kıymetli Pancar Tarlasıymışki gençleri Uyuştu rucu Alkol ve kötü alışkanlıklardan uzak tutmak adına var olan kuruluşlarında ticaret yapması yasak sadece spor ve Futbolla alakalı işlerle uğraşan spor kulüplerine Avrupa devletleri destek verirken siz neden engel olmaya çalışırsıznız anlaşılmaz .Bu yatırımımızın üstüne konmak isteyen Genel Müdür e buradan sesleniyoruz Türk Futboluna zarar vermekten uzak dur burası FUTBOLCU FABRİKASI sen Şeker üretip yılda Milyarlarca Lira zarar ederken biz Türk Futboluna Futbolcu kazandırıyoruz.

Şu ana kadar bize destek veren kulüplere ve kulüp başkanlarına teşekkür ediyoruz.Diğer Kulüple rinde desteğini bekliyoruz.Bugün bana yarın sana…
Spor a siyaset karıştırırsanız Gizli Şikeler olur açığa çıkmasından korkulur Biz Türkiyenin 1947 den beri faaliyet gösteren en köklü kulüplerinden biriyiz Biz Çoşkun ÖZARILARI -Erman Toroğullarını,Arap Güngörleri,İskenderleri binlerce Milli Futbolcu ve teknik adamını yetiştiren bir kulübüz.Şu an bile Süper Lig ve Bank Asyada bizim alt yapımızdan yetişen onlarca futbolcu 2-3 Liglerde alt yapımızdan yetişen yüzlerce Futbolcu varken ŞEKERSPOR u yaşatmak için elimizden gelen her şeyi yapacağız.
Türk Futbolu bir genel Müdür elinde oyuncak ise yazık tüm kulüpler boşa kürek çekiyor Beni Genel Müdür ile bir açık oturuma alın bize verdiği vaadler ve sözleri şahitler huzurunda haklı olduğumu göreceksiniz.
Bizim Şuan futbolcularımıza PRİM MAÇBAŞI PEŞİNAT borcumuz yoktur kendisinin yalan beyanları Rant peşinde olanlarla alakalı olduğunu her an ispat etmeye hazırım bize kendi ekibi tarafındanyapılan teklifleri reddetmeseydik bunlar başımıza gelmezdi ama biz futbolun Temiz olmasını isteyenlerdeniz.
Direneceğiz sonuna kadar 300 futbolcuyu sokağa Allah korkusu olmadan atan bu kış günü perişan edenleri ALLAHA HAVALE EDİYORUZ.

KAMU OYUNA DUYURULUR.

Bizim yanımızda birlikte bize destek verecek olan ANKARAGÜCÜ -ANKARASPOR-ANTALYASPOR ADANADEMİRSPOR ve diğer kulüplerimize teşekkürü bir borç bilirim,
BİZİM DERDİMİZ SİZİN DERDİNİZDİR SİZİN DERDİNİZ BİZİM DERDİMİZDİR.

Şekerspor Başkanı Orhan KAPELMAN

Haber Resim Galeri

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

14 Şubat 2019 Perşembe
Denizlispor'da şok istifa
14 Şubat 2019 Perşembe
Altay seri galibiyetler peşinde