09 Aralık 2017 Cumartesi

Taraftara küfreden Erzurumspor’da kaleci Kaya Tarakçı, önce süresiz kadro bırakıldı akabinden ise sözleşmesi karşılıklı feshedildi..

TARAFTARA KÜFRETMESİ PAĞALLIYA PATLADI

Manisaspor maçı sonrasında yenilen hatalı gol nedeniyle kendisini protesto eden taraftarlara küfür eden, soyunma odasında da kulübe yönelik sözler sarf ettiği iddiasıyla önceki gün kadro dışı bırakılan Büyükşehir Belediye Erzurumspor kalecisi Kaya Tarakçı’nın sözleşmesi karşılıklı feshedildi.


 
KAYA TARAKÇI’NIN SÖZLEŞMESİ FESHEDİLDİ

1.Lig ekiplerinden Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübünde Basın Sözcüsü Metin Barlak, süresiz kadro dışı bırakılan kaleci Kaya Tarakçı ile karşılıklı olarak sözleşmesinin feshedildiğini açıkladı.

KAYA TARAKÇI İLE YOLLAR AYRILDI

Büyükşehir Belediye Erzurumspor kalecisi Kaya Tarakçı’nın Manisaspor maçı sonrası sergilediği olumsuz davranışlar nedeniyle Yönetim Kurulu’nun kararıyla süresiz kadro dışı bırakılmıştı. İki yıllık sözleşmesi bulunan kaleci Kaya Tarakçı ile karşılıklı anlaşılarak sözleşmenin feshedilerek yollarının ayrıldığını belirten Kulüp Basın Sözcüsü Metin Barlak, "Oyuncumuz Kaya Tarakçı ile Erzurumspor Kulübü arasındaki iki yıllık sözleşmesi karşılıklı olarak feshedilmiştir. Kaya Tarakçı’ya Erzurumspor Kulübüne yapmış olduğu katkılardan dolayı teşekkür ederiz" dedi.

Haber Resim Galeri

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

19 Ekim 2018 Cuma
Denizlispor-Afyonspor: 3-0