29 Eylül 2017 Cuma

TEBRİKLER BEŞİKTAŞ

Yıllar sonra şampiyonlar ligin de bu kadar çok koşan, kazanmayı isteyen bloklar arasında ki pas trafiğini iyi ayarlayarak etkili bir oyun sergileyen bir Türk takımı izlememiştik.

Ayrıca bir Türk takımı ilk defa şampiyonlar liginde üst üste iki defa kazanarak altı puanı hanesine yazdırmıştır. Gruplar da iyi bir kura çekerek düşebileceği en iyi guruba düşen ve bu avantajını ilk iki maçta çok iyi kullanarak altı puana ulaşan ekibimizi canı gönülden kutuluyoruz.

Hafta sonu süper ligde piskolojik olarak yorulmasına rağmen bu müsabakaya ayrıca motive olan ve bu yıl şampiyonlar liginde ne kadar iddaalı olduğunu kanıtlayan bir Beşiktaş izledik. Şampiyonlar ligine çıktığı iki müsabakada kalesinde bir gol görüp rakip fileleri beş kez havalandıran Beşiktaş gururumuz olmuştur.

Liepzig müsabakasında muhteşem bir Cenk Tosun izledik. İstekli mücadele seviyesi yüksek hırslı bir Cenk Tosun’un; Dem Baba ,Mariao Gomez ve Abu bakar gibi yıldızların yediği olarak üç sezon sabırla beklemesin den sonra artık formayı hak ettiğini, canla başla mücadele ettiğini gördük.

Müsabaka sonun da Liepzig Teknik direktörü Ralph Hasenhüttl saha içine kadar gelerek Beşiktaşlı oyuncuların tek tek elini sıkması bu takıma ne kadar saygı duyduğunun bir göstergesi olmuştur. Takım olarak iç saha avantajını iyi kullanan kontrollü bir oyun sergileyen ve özgüveni yüksek kendinden emin bir Beşiktaş izleten sayın Şenol hocaya da ayrıca bir parantez açmak gerekir. Şampiyonlar liginden bunda sonraki müsabakalarda rakiplerin Beşiktaş için daha temkinli oynayacağı ve Beşiktaş’a karşı ilk galibiyeti alabilmek için var güçle saldıracakları unutulmamalıdır.

Rehavet kapılmadan bu avantajı akılcı kullanmak ve bu gruptan lider çıkmak ikinci turlar için büyük önem arz edecektir. Ekibimize Monaco karşısındaki müsabakada başarılar diler o müsabakanın da, inancı ve kalitesi sayesinde üstesinden geleceğini ve her zaman desteğimizin dualarımızın onlar ile olduğunu belirtir başılar dilerim.


 

Haber Resim Galeri

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

21 Haziran 2019 Cuma
Kocaelispor artık Üzülmez
21 Haziran 2019 Cuma
Akhisar'da yeni hoca belli oldu
21 Haziran 2019 Cuma
Yeni Malatyaspor sil baştan
21 Haziran 2019 Cuma
Akhisarspor başkanını seçti