12 Mayıs 2012 Cumartesi

TFF YÖNETİMİ ÇALIŞIYOR

Türkiye Futbol Federasyonu Profesyonel Kurulu'nun, Güney Doğu ve Doğu Anadolu'da yer alan profesyonel kulüpleri içeren seyahati devam ediyor.
 TFF İcra Kurulu Üyesi ve Profesyonel Kurulu Başkanı Arif Koşar ile yedek Yönetim Kurulu Üyesi Akın Şatıroğlu ve Spor Toto 2. Lig Profesyonel Kurul üyesi kulüp başkanlarının da katıldı program 10 Mayıs'ta Hatay'da başladı ve 11 Mayıs Cuma akşamı Elazığ'da sona erecek.10 Mayıs Perşembe günü ilk ziyaret Spor Toto 3.Lig 3.Grup'ta şampiyonluğunu garantileyen Hatayspor'a yapıldı. Daha sonra Kırıkhanspor, İskenderunspor 1967, İskenderun Demirçelikspor kulüplerine gidildi. Öğle yemeğinin ardından Gaziantep'e geçen TFF Heyeti, Bank Asya 1.Lig temsilcisi Gaziantep Büyükşehir Belediyespor ile bir araya geldikten sonra Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç'i ziyaret etti.

Resmi yemek Şanlıurfa'da yapıldı

Ziyaret kapsamında, kulüp başkanlarının katılımı ile düzenlenecek resmi yemek 10 Mayıs Perşembe akşamı Şanlıurfa'da Dedeman Otel'de yapıldı.

Bugünkü program Şanlıurfaspor Kulübü'ne yapılan ziyaret ile başladı. Daha sonra Kahramanmaraşspor ve bu sezon Spor Toto 3.Lig'e yükselen Kahramanmaraş Belediyespor kulüpleri ile buluşuldu Ardından Malatya'ya geçen ekip Yeni Malatyaspor kulüp ziyaretinin ardından Elazığ'da Spor Toto Süper Lig'e yükselme başarısı gösteren Elazığspor ve son olarak da Elazığ Belediyespor kulüpleri ziyaret edilecek.

Spor Toto 2.Lig Profesyonel Kurulu, Kızılcahamamspor A.Ş. Başkanı Zeynep Bekçe, Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu, Denizli Belediyespor Başkanı Tanju Beştaş, Gaziosmanpaşaspor Başkanı Mehmet Öztürk, Konya Şekerspor Başkanı Yavuz Erence ve Tepecikspor A.Ş. Başkanı Osman Eyüpoğlu'ndan oluşuyor.


Türkiye Futbol Fedarasyonu Yönetim Kurulu ( TFF ) Yönetiminden Sayın Akın Şatıroğlu: ''Türk Futbolunda tuğlanın üstüne tuğla koymak adına çıktımız bu yolda bütün takımlara eşit ve ilkeli anlayışımızdan ödün vermeden Türkiye Futbol Fedarasyonu olarak görevimizi icra edeceğiz, Türk Futbolu herşeyin en iyisi en mükemmelini hak ediyor'' Ziyaretlerimiz artarak devam edecektir'dedi.


HABER : MARKA FUTBOL YÖNETİM KURULU BAŞKANI AHMET ÖZER
www.markafutbol.com

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

19 Ekim 2018 Cuma
Denizlispor-Afyonspor: 3-0