16 Mart 2017 Perşembe

Galatasaray Tudor'la revire döndü…

Galatasaray sadece ligde mücadele etmesine karşın son dönemde arka arkaya yaşanan sakatlıklar yüzünden kadro kurmakta zorlanıyor. 

IGOR TUDOR İLE GALATASARAY REVİRE DÖNDÜ


Jan Olde Riekerink'in futbolcuya dayalı sisteminin sona ermesi ve yerine İgor Tudor'un gelişinin ardından bocalayan sarı-kırmızılı futbolcular, Hırvat çalıştırıcının yaptığı yüklemelerin ardından bir bir dökülmeye başladılar. 3 haftalık periyot içinde Chedjou, Semih, Hakan Balta, Cavanda, Carole, De Jong, Sneijder, Josue, Podolski, Eren Derdiyok ve son olarak Ahmet Çalık adale problemi yaşayan oyuncular arasına adını yazdırdı..

SAKATLIKLARIN 3 NEDENİ VAR

Galatasaray Futbol direktörü Cenk Ergün, son dönemde yaşanan sakatlıkları değerlendirdi.

Ergün, Florya'nın zemini, oyuncuların fiziksel gücünün az olması ve Tudor'un yüklenmeyi sevmesinin sakatlıklara yol açtığını belirterek, "Sakatlıkların devamlı üst üste gelmesi kötü oldu ama Trabzon maçına kadar hazır olmaya çalışacağız" dedi.

KOMANDO EĞİTİMİ GELİYOR

İgor Tudor'un idmanlarına dayanan isimlerden birisi olan Garry Rodrigues, takım arkadaşlarının gözünü korkuttu. Tudor'u PAOK'tan tanıyan Hollandalı oyuncu, "Şimdi yaptığımız idmanları zorlu sanıyorsunuz. Ama daha İgor'la sezon öncesi kampına çıkmadınız. Tatil sonrasında komando eğitime hazır olun" dedi.

 

Haber Resim Galeri

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

12 Ekim 2018 Cuma
Arda Turan sık kafama Berkay