01 Şubat 2015 Pazar

Tarafsız Saha'nın bu haftaki konuğu, kişiliği ile beyefendiğiyle ve sportmenliğiyle Edirne'den Ardahan'a taraflı-tarafsız herkesimin takdirini toplayan örnek teşkil eden spor adamlarımızdan (Galatasaray Spor Kulubü başkan adayı) sayın Turgay Kıran.

  TURGAY KIRAN KONUK OLUYOR  

Tv 5 Ekranlarında her pazartesi saatler 21:00'i gösterdiğinde Tarafsız Saha spor programı, seçkin konuklarıyla, gündeme dair özel telefon bağlantılaruyla, süpriz konu ve konularla Türk Futbolunun nabzını tutuyor ve milyonları ekran başına kitliyor.Marka Futbol'un Markası Spor Adamı Ahmet Özer'in hazırladığı profosyonel ve klas yorumları ile renk kattığı, Hüseyin İbrahimoğlu'nun sunduğu, Tarafsız Saha Programında 2 Şubat 2015 Pazartesi akşamı 21:00 'de Galatasaray Spor Kulubü başkan adayı sayın Turgay Kıran'ı konuk ediyor.


  TURGAY KIRAN GÜMBÜR GÜMBÜR GELİYOR  
Pazartesi akşamları saatler 21:00'i gösterdiğinde TV 5 ekranlarında süpriz konu ve konularla Türk futboluna damgasını vuran Tarafsız Saha spor progmamı bu haftada seçkin konu ve konuklarla yine her hafta olduğu gibi bu haftada Türk Futboluna damgasını vuracak.


  SES VER TÜRKİYE SES VER  
 
 
Unutma Türkiyem ! Marka Futbol'un Markası Spor Adamı Ahmet Özer'in olduğu her yer reytingtir. Bu program kaçmaz Türkiye !

Haber Resim Galeri

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

22 Ekim 2018 Pazartesi
Sakaryaspor hakemlere tepkili
22 Ekim 2018 Pazartesi
Samsun'da seyirci rekoru kırıldı
22 Ekim 2018 Pazartesi
Trabzonspor-Erzurumspor: 0-0
22 Ekim 2018 Pazartesi
Kerim Avcı bir ay yok